Wpis z mikrobloga

@Poldek0000: mentalność chłopa pańszczyźnianego. Coś nie jest ich własnością tylko "niczyje" (wspólne), to można niszczyć albo zaśmiecać swoimi rzeczami. A jak ktoś z sąsiadów się wkurzy i wywali na śmietnik to zazwyczaj jest awantura na całe osiedle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Poldek0000: U mnie to samo, bombelkowi wystawiają przed mieszkanie wózki, sanki, nosidełka, buty (xD). I to nie żadne awanturujące się wieśniaki. Dzieci to jednak robią wodę z mózgu...
  • Odpowiedz
@Poldek0000 kurde ja mam dużą klatkę schodową, kompletnie nikt tam nie chodzi bo to 6 piętro więc wszyscy używają tak czy siak windy a w życiu bym nie wpadł na to, żeby #!$%@? wózek zostawić na klatce schodowej. Normalnie go w pokoju trzymam, przecież to idzie poskładać tak, że prawie miejsca nie zajmuje.
  • Odpowiedz
@Poldek0000: zgłaszaj to do straży pożarnej, nie spółdzielni. Mój pies na chwilę zaopiekował się pluszakiem pozostawionym w takim wózku, akurat mamy fajnych sąsiadów, wózek zostawili na chwilę, a ja zapukałam i powiedziałam, żeby uprali maskotkę, bo taka sytuacja ;)
Pierwsze lepsze z google:

ze względu na przepisy przeciwpożarowe wózki powinny znajdować się w specjalnie do tego wydzielonych pomieszczeniach. Pozostawienie wózka na klatce schodowej jest wykroczeniem. Pozwala nałożyć na właścicieli wózków mandat
  • Odpowiedz