Wpis z mikrobloga

Chciałbym zaprosić wszystkich kibiców #wislakrakow na ostatni mecz z Wartą Poznań w sobotę w której pożegnamy się z #ekstraklasa Wiadomo jakie są nastroje, ale weźcie pod uwagę, że nikt nie wie jak długo potrwa powrót, dlatego żeby potem ktoś nie żałował, że go nie było. Od razu mówię, że nie przychodzicie dla piłkarzy, zarządu czy wyników tylko klubu, który ma 116 lat. Miał w swojej historii różne wzloty i upadki, różni piłkarze czy prezesi przychodzili i odchodzili, a on trwa do dzisiaj. Teraz przyszedł gorszy czas, ale nie obrażajmy się czy nie odwracajmy od niego. Przyjdźmy po prostu dla siebie godnie pożegnać Ekstraklasę. #krakow #pilkanozna
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/aktualnosci/bilety-na-mecz-wiswar
futurepoland - Chciałbym zaprosić wszystkich kibiców #wislakrakow na ostatni mecz z W...

źródło: comment_1652860364wdWzCPpRKDASDxYmpVwKEt.jpg

Pobierz
  • 16
Chciałbym zaprosić wszystkich kibiców #wislakrakow na ostatni mecz z Wartą Poznań @futurepoland: bilety od 6 maja już na mailu czekają. Piękna to będzie stypa.


na który sektor się wybrac, żeby zminimalizowac dostanie po zębach od jakiś furiatów kibolów którzy będą chcieli wyładować złość?

@KromkaMistrz: te po środku - E14,E13, E24, E23, H23, A21- po prostu najlepiej widać mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę tańsze bilety są
SpiderFYM - > Chciałbym zaprosić wszystkich kibiców #wislakrakow na ostatni mecz z Wa...

źródło: comment_16528609698EiVruR49f3tIRQsnuRMt8.jpg

Pobierz
@futurepoland: Jest szansa że kibole wbiją na murawę i nie pozwolą na rozegranie/dokończenie meczu czy raczej nie ma co na to liczyć? W lidze już wszystko wyjaśnione więc fajnie by było jakiś #!$%@? zobaczyć na koniec ^^
@futurepoland: będę, ale wrócimy silniejsi, oby jak najszybciej, na 1 ligę, czy gdzie tam finalnie wylądujemy też będę jeździł, piłkarze się zmieniaja, trenerzy, działacze, św.p mój tata mnie zraził Wisłą i no nie wiem nie potrafię odpuścić, byłem z nimii jak na koszulkach mieli reklamę prezerwatyw, byłem w czasach Cupiała, będę dalej, tego nie da się wyleczyć