Wpis z mikrobloga

@art212: Tak, dogadałem ze sprzedającym że przyślę kogoś do obejrzenia auta. Rzeczoznawcy podesłałem link do ogłoszenia i resztę on ogarnął - umówił termin, zrobił oględziny i od razu po zadzwonił
@art212: ja właśnie jestem na etapie sprawdzania auta z Autotesto i jak na ten moment nie mam zastrzeżeń. Jak poszukasz po olxach to znajdziesz taniej rzeczoznawcę, ale ja się trochę obawiałem, że będzie im brakowało standardów. BTW też pytałem o opinie nt. autotesto i większość zdecydowanie pozytywna: https://www.wykop.pl/wpis/65374303/autotesto-opinie-wiem-ze-temat-opinii-o-autotesto-/232573091/ Daj znać jak ci tam z nimi poszło.
@art212: co masz na myśli? Płaci się za oględziny wskazanego auta i tyle. Jak oczekujesz, że ktoś znajdzie ci auto pod konkretne wytyczne to nie ta firma. Jak coś to tak działa m.in. Autovendo, możesz sobie ich sprawdzić.
Autotesto. Na początku miałem wątpliwości czy to git czy nie bo przecież jam jest ekspert od wszystkiego i kto lepiej sprawdzi jak nie ja #polakpotrafi. Nieźle bym się wkopał, gdyby nie oni. I cenowo to też wychodzi spoko bo można wybrać pakiet co tam kto potrzebuje. Pare $$$ i człowiek spokojny i pewniejszy..