Wpis z mikrobloga

#warzone
Cześć gram na PS4, myszka + klawiatura. Zauważyłem, że myszka nie działa płynne jak np. pad. Celując w głowę np karabinem snajperskim w nieruchomy praktycznie cel nie mogę w ta głowę ucelować bo przeskakuje o dosłownie 2mm. Niewiem czy dobrze opisuje mój problem albe nie mogę przesunąć celownika o 1mm tylko od razu przeskakuje np o 2mm. Da się to jakoś ustawić ?
  • 10
@Kulek1981 tak nie do końca oto mi chodzi. Jeżeli chce bardzo delikatnie przesunąć celownik to przeskakuje jakby o wektor, na padzie moge przesunąć jak chce płynnie. Na myszce jakby nie mógłbyc w niektórych miejscach. Może nie zrozumiałe tłumacze ale kurde nie wiem jak to wytłumaczyć :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@komarek: na ps4 ewidentnie jest jakaś emulacja pada przy graniu na myszce. Jest delikatny lag, co ma spory wpływ na na wyższym poziomie niestety. Da się przyzwyczaić, ale padziarze albo pctowcy jednak będą mieli w większości przypadków przewagę
@komarek: siemanko miałem to samo, ale gram na Xbox series x. Zmieniałem myszki z 3 razy i raz lepiej raz gorzej, ale to nie była ta płynność co na padzie. Wkurzyłem się kupiłem pada do Xboxa z lopatkami fakt że koszt 750 zł, ale nie żałuję wyniki mam lepsze niż wcześniej. Tydzień czasu i idzie przywyknąć. Dodam, że na zwykłym padzie szło ciężko, ale na tym z lopatkami moment i załapałem.