Wpis z mikrobloga

Jak tam nastrój Panowie? Zakasać rękawy i orać dla dobrodzieja pana Janusza ( ͡° ͜ʖ ͡°) i szykujemy się na zestaw pytań poniedziałkowych.
Jak tam młody weekend?
Pociupciałeś?

Por$chałeś?
Podupczyłeś?
Powierciłeś?
Pobzykałeś?
Pohędorzyłeś?
Pobzikałeś?
Poorałeś?
Patelnie wylizałeś?

NIEEEE?! A MOŻE TY JAKI GIEJ JESTEŚ? TEJ PACZCIE! MŁODY ZNOWU NIC NIE POCIUPCIAŁ HEHEHE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#produkcja #magazyn #budowa #praca #pracbaza #januszex #januszalfa #programista15k #programista22k #heheszki #przegryw
s.....u - Jak tam nastrój Panowie? Zakasać rękawy i orać dla dobrodzieja pana Janusza...

źródło: comment_1653285120hRUPdTk5D93Ln5lgZaXynu.jpg

Pobierz
  • 19
jak jadę z biura na magazyn to tak jakbym się wybrał na safari. Nie wytrzymał bym tam dnia...


@zmasowanyatak: ale cios w twarze pracowników fizycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie podoba ci się wszechobecne

"AAAAAAAAAAEEEEEEEEEEAAAAAAEEEEEEEE #!$%@? KTO TO WYŁĄCZYŁ/KTO MI TO PRZESTAWIŁ?!!!!"

?

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sikalafou: sam pracowałem fizycznie, na ubojni bydła, na budowie i jako brukarz ale poziom w mentalności był zbyt duży. Człowiekowi się smutno robi bo zdajesz sobie sprawę z tego, że ponad połowa społeczeństwa to takie właśnie sebki i romany ktore zaczynają i kończą dzień tanim piwem a ich zainteresowania kończą się na oglądaniu seriali i chodzeniu do remizy co weekend...

A z tekstów to najbardziej mi się podobało "a co ty
A z tekstów to najbardziej mi się podobało "a co ty miękkim fiutem robiony byłeś chłopaku?" w momencie odmowy wykonania jakiegoś niebezpiecznego zadania np wejścia na 7 metrowy słup bez zabezpieczenia xD te chłopki zawsze najodważniejsze, nie to co hehe pedały w rurkach cipeusze hehe


@zmasowanyatak: ta, nieużywanie zabezpieczeń, które określa bhp do pracy na wysokości, czy nawet okularów i rękawic bo to "pedalskie" xD. Skąd ja to znam Panie :D
@dexterpol: Nie mam z reguły nic do pracowników fizycznych bo są potrzebni, często bardziej niż klepacze excela w korpo, ale ta mentalność tych ludzi jest często po prostu prymitywna. Głupie prostackie gadki, człowiek w takim towarzystwie sie czuje jakby się cofał w rozwoju. Ostatnio mi przed blokiem taka ekipa budowlana remontowała schodki, ani dzień dobry, ani #!$%@?, tępe spojrzenia spod byka i jakieś komentarze głupie pod nosem, że raczyłem przejść obok