Wpis z mikrobloga

@vikop-ru:
Co do agencji to ogólna reguła jest taka, że wszystkie mają i negatywne i pozytywne opinie, omijamy te, które mają tylko negatywne.
W Holandii jednoznacznie negatywne opinie są o Voorneputten, ta sławna akcja ze spaniem na paletach to była sprawka Axidusa.
Osobiście polecam duże agencje jak Adecco czy Randstad, ale zazwyczaj nie oferują zakwaterowania, transportu czy pomocy z wyrobieniem holenderskiego BSN więc na pierwszy raz pozostaje zdać się na masówki-
W Holandii jednoznacznie negatywne opinie są o Voorneputten, ta sławna akcja ze spaniem na paletach to była sprawka Axidusa.


@Errad: dzięki za informacje. Mam raczej dość techniczny fach w ręku więc raczej nie celuję w zabawę w tulipany itp. Powoli zaczynam się zbierać do nowego startu w swoim życiu i chciałbym ustawić się tyłkiem do wiatru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vikop-ru:
To może ENGNR?
Nie miałem wprawdzie styczności, ale to agencja podobno ukierunkowana na technicznych pracowników właśnie, PR mają dobry i wydają się konkretni.
No i holenderski WARX, który ma dobre opinie, chyba też ma oferty dla pracowników technicznych, stronę mają po Niderlandzku, ale reklamują się na facebooku m.in. po polsku więc możliwe, że przyjmują z angielskim.
stronę mają po Niderlandzku, ale reklamują się na facebooku m.in. po polsku więc możliwe, że przyjmują z angielskim.


@Errad: jeszcze raz dziękuję za porady. Nigdy nie miałem problemów z nauką języków obcych no i nie ukrywam, że mam głowę to tematów teletechnicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)