Wpis z mikrobloga

Mireczki pomuszcie bo ja już nie mogę.
Macie jakieś polecenia banku ponieważ mam ochotę zmienić swój Mbank na coś innego, łapie się jeszcze na konta dla młodych bo nie mam przekroczonych 26 lat. Postawiłem na millenium ale minęło prawie 2 tygodnie a oni mi nie przysłali jeszcze karty nawet do tego logowanie się jakimś kodem (wiem że mogę go zmienić) i losowymi liczbami z Peselu. Do tego jak chce mieć więcej urządzeń to muszę zmieniać autoryzacje aplikacją bo może być tylko jedna na raz (zmieniam ją klikając w obrazki co jest trochę powalone mówiąc delikatnie). Jest jakiś bank na rynku na który warto zmienić bez żadnych dziwnych odpałów, po prostu logowanie się Peselem czy coś do apki jak w Mbanku?
#bank #finanse
  • 7
@Bankobranie: Dzięki za propozycje, po prostu moja karta w mbanku już ma swoją świetność za sobą bo nie mam na niej już paska magnetycznego. Właśnie myślałem nad santanderem, w millenium też nie widzę standardowego podpięcia do Gpay.
@WhyCry: ooo, a to nie odkrycie Ameryki ( ͡~ ͜ʖ ͡°) O tym, że mogę zarobić, piszę na blogu już w zakładce "Jesteś tu pierwszy raz?"

"Tutaj gość nabija sobie reflinki twoim kosztem."


A konkretnie jakim kosztem? Jaki koszt ponosi Czytelnik bloga?
No właśnie żaden. Bo z punktu widzenia Czytelnika bloga/klienta banku to nie robi różnicy gdzie konto założy. Ale jak skorzysta z mego polecenia, to mi