Wpis z mikrobloga

@Nicolaus_Steno1: jest tak samo. Stary to jest totalny odlot, ja na niego patrze i dosłownie widzę, że on nie jest sobą tylko upodobnił się do nich wszystkich i jest taki turbo pozytywny ale widać, że on w tym nie jest prawdziwy xD Najlepsze było jak zaczął pisać do mojego kolegi który nie ogarnął z czym ma do czynienia i po rozmowie przy kawie zgodził się pojechać na jakiś event który miał
  • Odpowiedz
@UgandaWarrior: Masakra, że ktoś chce za słuchanie takiego #!$%@? płacić i to nierzadko gruby hajs xD. To nie lepiej zrobić sobie jakieś studia? kurs? kwalifikacje? uprawnienia? Jak mają siłą i chęć siedzieć i się "edukować"?
  • Odpowiedz
@haosek: Dokładnie, gdyby ci ludzie przeznaczyli jakaś część tego zaangażowania na rozwój osobisty, jakkolwiek to brzmi, to faktycznie mogliby coś osiągnąć. Niestety ludzie którzy wierzą w takie coś albo są cwaniakami i chcą być na szczycie tej bandy, albo w jakiś sposób nieporadni, głupsi. Właśnie dlatego zainteresowałem się tym tematem i chce w jakiś sposób oddziaływać na to zjawisko.
  • Odpowiedz
@Nicolaus_Steno1: tylko w jaki sposób chciałbyś otworzyć ludziom oczy i jakoś ich przed nimi przestrzegać? Spójrz na filmy w stylu kim jest Jacek Wiśniowski, jego wyznawcy go tam bronią i twierdzą, że był milionerem przed szkoleniami bo jeździł drogimi autami na filmach xDD
  • Odpowiedz