Wpis z mikrobloga

Bo posiada duże doświadczenie w „prawdziwych” walkach a nie takich „pompowanych” z rywalami, którzy przedstawiają wysoki poziom sportowy i jest wiele lepszy technicznie, co w mojej opinii jest nie do podważenia.
Pytam z ciekawosci bo srednio sledze jednego i drugiego a zastanawialem sie nad kuponem. Ale w rankingu ciezkiej wagi Pudzian jest na drugim miejscu
@Napierii: masz scooby chrupka :p

Btw pudzian przy wywiadzie i tak w hooj zdyszany, ale jakos bardziej w nim widzialem widzialem wygranego chyba. Co prawda postawilem +1,5 rundy intak gowno mi tego wyszlo :/
@Ludzik90: No wlasnie po prostu nie wszedł typ, jeszcze się nie urodził taki co wszystko potrafi przewidzieć, więc zawsze mam bekę z takich ludzi co potrafią wracać do starych postów i pisać " no i jak tam ekspercie".
@Matt15: tylko ze ty stwierdziels ze on jest bez szans czyli teoretycznie powinno sie skonczyc wprost odwrotnie niz bylo w rzeczywstosci. Dla mnie faworyta nie bylo w tej walce i wydawala mi sie stojka, badanie przez pierwsza runde ale ze opuscil garde to go jebnal