Wpis z mikrobloga

@syn_octave: Po takim wpisie i ataku powinni już być zaliczeni pod organizacje terrorystyczna i odpowiedni sposob złapać i osadzić. Może wielu uważa ze zgłupiałem i przesadzam, ale trzeba takich debili niszczyć w zarodku zanim #!$%@? jakiegoś zamachu gdzie może ucierpieć ktoś niewinny w tym ktoś z nas, naszej rodziny oraz znajomych. W sumie mam czas to zgłoszę to osobiście
  • Odpowiedz
@Doomerovsky: ja bym nie powiedział, że organizacja terrorystyczna tylko i po prostu banda ulicznych chuliganów, która walczy w sumie #!$%@? wie z czym xD

Co nie zmienia faktu że to patologia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@syn_octave: Takich ludzi nawet najmłodszych trzeba sądzić jako grupę terrorystyczna żeby inni 17 razy się zastanawiali czy warto. Dziś bankomat, jutro pobicie kogoś bez celu a następne nawet podpalenie czy wysadzenie czegoś. Takich debili dla zdrowia społecznego trzeba eliminować w zarodku.
  • Odpowiedz
@syn_octave: "walczymy z systemem więc utrudnimy życie zwykłym ludziom którzy pracują od 9 do 17 by mieć na chleb i ratę na mieszkanie. Ale to w sumie ich wina, powinni żyć w skłocie w 20 na kupie w warunkach gorszych od zwierząt w zoo, zamiast realizować cele systemu który chce nas zniewolić. Dlatego dziś nie wypłacą gotówki, tfu"
  • Odpowiedz
  • 12
@rakiwo na korporacyjnym Facebooku, który bez mrugnięcia okiem udostępni prokuraturze wszystkie niezbędne informacje o ludziach prowadzących profil
  • Odpowiedz