Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Na wykopie jestem od 7 lat i robię pierwsze #rozdajo z okazji otwarcia własnego sklepu internetowego gdzie kupicie stal do wypieku pizzy w piekarniku.

Zasady: wśród plusujących zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma stal prostokątną 380 x 350 x 6 mm, która jest 100x lepsza od kamienia, zmieści się do większości piekarników i pozwoli na wypiek fajnej picki w stylu neapolitańskim.

Losowanie w Dzień Dziecka 01.06 o 21:37 przez #mirkorandom
Zielonki out

Zachęcam również do lajkowania:

Facebook
Instagram

#pizza #grill #gotujzwykopem #kamiendopizzy #gotujzwykopem #staldopizzy #bojowkapiekarska
pizzarrs_com - Hej Mirki,
Na wykopie jestem od 7 lat i robię pierwsze #rozdajo z oka...

źródło: comment_1653830392Op5Arul7TGaQmn3xjvYVcu.jpg

Pobierz
  • 121
@pizzarrs_com: fajny pomysł i zapewne będzie to lepsze od kamienia, ale zarzuć danymi - do ilu rozgrzeje się blaszka w domowym piekarniku który grzeje do 300 stopni? Poza tym przy napoletanie nie tylko temperatura kamienia jest ważna, ale też to co dzieje się w całym piecu. Wydaje mi się, że Twój pomysł to fajna sprawa na lekki tuning piekarnika, ale bardziej do wypieku pizzy typu classica niż napoletana. Tak czy owak,
@pizzarrs_com: Mimo piecyka do pizzy (teesa supreme) nie mogę osiągnąć panterki na bokach ciasta. Próbowałem jak dotąd Caputo Classica (doppio zero teraz) kupiłem wczoraj caputo pizzeria. Czy dłuższy czas wyrastania pomoże mi osiągnąć panterke i nie chrupiące lecz fajnie lejące sie ciasto?