Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dla dzieciaków przed którymi jeszcze dopiero ślub: TEN dzień nie ma absolutnie żadnego znaczenia w skali waszego życia, od jakości i ceny wesela nie zależy absolutnie nic.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6295bb4bf4ccd449831d1bae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: na wesele prosisz kogoś kogo sznujesz, liczysz sie z nim i chcesz by uczestniczył w Twoim szczęściu. Ja o swoich gości czy to w domu czy na tego typu imprezach które organizuję zawsze dbam i chcę, żeby miło spedzili ten czas i dobrze go wspominali w przyszłości więc i o jakość musi byc na poziomie
@AnonimoweMirkoWyznania: Dziś w januszexie słyszałem jak laski gadały o ślubie. Jedna się żeni i mówi że na samego kamerzystę #!$%@?ła 7 koła papierów! Aż się za głowę w duchu złapałem. Raz że to zajebista fucha, dwa dni zdjęć, i 7 koła leci w kieszeń. Płytkę kupisz z Kauflandu, jest masa darmowych programów do edycji, kilka godzin edycji i 7 koła w kieszeni.
A z drugiej strony jak jebniętym trzeba być aby
@japkos: No to stawiasz jadło dobre, wiejski stół, wódeczkę zimną, kapela grająca, i tyle. Balustrady nie muszą być z kości słoniowej, a firanki z jedwabiu, ręcznie plecionego przez Masajki.
@2564: a kto powiedział ze ma być przepych jak na salonach? Goście mają byc zadowoleni i to jest absolutna podstawa podstawa, inaczej bez sensu organizować jakiekolwiek impreze. Jeśli zaproszeni będą sie dobrze bawić przy cyganie z akordeonem i pasztetowej na stole to nie widze problemu