Wpis z mikrobloga

Zara przyjdzie @sorek i nazwie mnie p*dolibkiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdybym miał wybierać Wolnościowców a Konfederatów, wybrałbym Gwiazdowskiego. Niestety Gwiazdowskiego nie ma w polityce, więc pozostałbym z dotychczasowym wyborem. Wybrałem do sejmu posła Wolnościowców i nie stawałbym rejtanem za Korwinem. Korwin o ile w wielu sprawach ma sporo racji, to w żaden sposób nie potrafi tego przekazać w przystępnej formie.

#polityka #konfederacja #wolnosciowcy
  • 9
Korwin o ile w wielu sprawach ma sporo racji, to w żaden sposób nie potrafi tego przekazać w przystępnej formie.


@L3stko: ważniejsze jest to że mówi prawdę a nie to czy większość to rozumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3stko: ale Korwin nie jest dobrym nauczycielem, tylko mężem stanu, on ma świecić przykładem i w ten sposób nauczać.

Gwiazdowski, który mówi, że nie będzie sobie brudził nazwiska polityką, to zwykła chorągiewka - będzie powiewać tak, żeby się nie ubrudzić.


@Volki: jeszcze wiedział doskonale kiedy wchodzi i udawał debila że niby nie przeszkadza Korwinowi w wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3stko: A gwiazdowski mowił w końcu co robil na spotkaniu? Żaden nie zaprzeczył, że do niego nie doszło. Nikt nie potwierdził

W 2019 roku doszło do spotkania pomiędzy premierem oraz szefem jego kancelarii, a przedstawicielami ruchu Polska Fair Play - prof. Roberta Gwiazdowskiego i ruchu Kukiz'15 Pawła Kukiza. Obecny był też Łukasz Mejza, z ramienia Polska Fair Play. Polityczne przedwyborcze negocjacje miały miejsce w rządowej willi premiera.


https://wiadomosci.wp.pl/tajemnicze-spotkanie-morawiecki-dworczyk-i-mejza-6713626347858624a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3stko: Ja mam tylko nadzieję, że 'pedolibki' nie zostaną odpalone z konfy przez Korwina. Jezeli prawdą jest ultimatum JKM, to jest to niestety gra na rozwalenie Konfederacji oraz strzał w kolano przy ewentualnym powiększeniu elektoratu.

Bardziej wyważona opcja, bez typowych korwinizmów, jest zdecydowanie potrzebna w Konfederacji.
Korwin o ile w wielu sprawach ma sporo racji, to w żaden sposób nie potrafi tego przekazać w przystępnej formie.


@L3stko: Nie istnieje przystępniejsza forma tych pierdół.
Kuce (idioci) chcą Korwina.
Miałeś Gwiazdowskiego i w sumie z 10 innych podobnych partyjek, ale one się nie przebiją, gdyż kuce (wolnorynkokretyni) chcą Korwina.
Gdyby istniało lepsze propagowanie tych bzdur to by jakiś Żółtek, Witczak czy tam kto inny był liderem, bo by przyciągnął