Wpis z mikrobloga

Dobra, wygląda na to, że może i będą papryczki jesienią. Dzięki pomocy rodziny i różowego udało się w końcu ogarnąć. Sam bym raczej nie dał rady w tym sezonie.

Folie w zupełnie nowym miejscu. Do tego wybudowany daszek z zacieniaczem - w tym roku na włókninę dałem jeszcze folie, bo miałem jakieś skrawki starej z folii, więc zamiast wyrzucać to dostała drugie życie.

Nowe miejsce i zupełnie inna, o wiele cięższa, bardziej gliniasta ziemia, więc będę musiał się jej najpierw nauczyć.

Papryczek wyszło chyba coś koło 240 sztuk.

W komentarzu zdjęcie z drugiej strony.

#chilizgobim

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #uprawiajzwykopem #rolnictwo #wies
gobi12 - Dobra, wygląda na to, że może i będą papryczki jesienią. Dzięki pomocy rodzi...

źródło: comment_1654445326FDBvyTLWJwaNjn44d9ZCGl.jpg

Pobierz
  • 9
@dzoli: Widziałem wiadomość, zaraz postaram się odpisać :) Zestawy to wrzesień :) Na pewno będę na tagu ogłaszać, na razie chyba jeszcze za wcześnie na listę.

@Moto_Moto: No ja zrobiłem za dużo dziur na papryczki, a ojciec za dużo rozsady pomidorów, więc w wolne miejsca dorzuciłem chyba 30 pomidorów, ale zdjęć z bliska nie mam.

@to_nie_moja_wina: Na pewno coś z tego zbierzesz :)

@dablju1234: Myślę, że przy tak
gobi12 - @dzoli: Widziałem wiadomość, zaraz postaram się odpisać :) Zestawy to wrzesi...

źródło: comment_1654470937wo94irrJnSmkqpzaz3M0M6.jpg

Pobierz