Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 914
Siema! Dziś dla mnie dość duży dzień, więc po prostu muszę to z siebie wyrzucić. Po dwóch latach czekania (przez Covida) została mi przyznana wiza Working Holidays do #japonia (pic rel). W związku z tym dwie sprawy - po pierwsze na tagu #sziszucontent od momentu wyjazdu tj. od początku Sierpnia będę publikował różne zdjęcia, opowieści z miejsc w których byłem, ogółem ciekawostki (dla mnie rzeczy ciekawe) z Japonii, trochę kolejowych tematów (zboczenie zawodowe), a także historie związane z moją pracą, którą tam podejmę, a w sumie to pracami, bo będzie ich kilka. Wpisów prawdopodobnie będzie sporo, bo nie chce przypadkiem zapomnieć języka polskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Druga sprawa to #rozdajo dla osób obserwujących mój tag (tam wyżej) lub mnie. Po przyjeździe do Japonii 12 osób wyślę pocztówkę z dodatkowym prezentem do kwoty 3200 jenów (około 100zł). Pocztówki będą wysyłane co miesiąc (żebym się wypłacił xD) z różnych miejsc Japonii, dlatego niektórzy mogą wylosować swoją pocztówkę dopiero na Sierpień 2023r., będzie decydować kolejność wylosowania. A samo losowanie odbędzie się 15 Czerwca, za tydzień.

Osoby, które tematem nie są zainteresowane, a nie chcą być wołane przez tagi #japonia polecam dodać mój tag #sziszucontent i jeśli tagi będą działać poprawnie to nie powinniście widzieć moich wpisów.

Miłego!! :D i jak macie jakieś pytania związane z aplikowaniem o taką wizę i sam wyjazd to nie krępujcie się
Shishu - Siema! Dziś dla mnie dość duży dzień, więc po prostu muszę to z siebie wyrzu...

źródło: comment_16546791455eGXySX6rfXCzoPPkYaxm8.jpg

Pobierz
  • 77
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cytmirka: mrrau, dzięki

@wasaty_m3ksykanin: mam dużo opcji, ale nic pewnego, bo dopiero od dziś mogę aplikować. bez wizy to mogłem sobie popatrzeć

@xDyzio: hehe, tylko quality content. no dobra, od teraz tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Going34: dzięki

@rybsonk: bardziej się boje, że pisowcom odwali i nas zamkną na świat, ale wtedy to już azyl polityczny ( ͡° ͜ʖ ͡
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.