Wpis z mikrobloga

Mojemu osiołkowi BH stuknęło dziś 5 lat i jakieś 125 tys. przejechanych km z czego niezaniedbywalna liczba po gruzach, #!$%@? i innych błotach. Kilka wypraw dookoła Polski, dwa Eutrotripy, tysiące #kwadraty i nie mówi, że chce przestać! Bije terenowo niejeden samochód służbowy, a przebiegiem zarówno Mercedesa Beczkę jak i Passata w tedeiku! Niech żyje, niech żyje, niech żyje!

#metaxynarowerze #rower
Pobierz metaxy - Mojemu osiołkowi BH stuknęło dziś 5 lat i jakieś 125 tys. przejechanych km z...
źródło: comment_1654680295l4h7pkRzvQHgBLIPnynfPl.jpg
  • 126
co to w ogóle za rama? Karbą


@s---k: karbą.

O ja #!$%@? (ʘʘ)


@karol1011: a to gratuluję!

autem tyle nie przejechałem.


@karol1011: ja też nie...

25 kkm rocznie, średnio 68 km dziennie, szacun Miras.


@mitatuyo: troszkę więcej, bo mam jeszcze inne rowery.

to ty masz zone??


@Solitary_Man: nie chce mi się tu publicznie tłumaczyć statusu mojego związku. Ale już wiele lat ze mną
@metaxy: o skubany, gratulacje!
Jeździsz na lekko same jednodniówki czy pakujesz się też w sakwy?
Co wozisz ze sobą na takie wycieczki (narzędzia itp)? Napisz nam mirkom jakąś krótką liste w wolnej chwili, chyba warto brać przykład z gościa co tyle kilometrów trzaska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy: bardziej jak piszesz o nich. Ja się nie spuszczam na wypoku nad tym jak to moje auto cos tam coś tam. Po za tym sam nałogowo jeżdżę na rowerze i nie dorabiam do tego bezsensownych frazesów o wyższości tej formy komunikacji i rekreacji nad innymi.

@ha-mir przewaznie boli mnie w kroczu od jazdy na rowerze bo ciągle odkładam zakup bielizny z wkładkami, a jak się popyla kilka godzin na rowerze