Wpis z mikrobloga

powiedział bordo 74 tysiące akcji w niecałe 3 lata xD masz życie oprócz wykopu?


@Manymouse: Faktycznie, strasznie trudne osiągnięcie, bo przecież klikanie wykop i shitposting, zajmuje niewiadomo ile czasu xD tym bardziej, że do bordo czasami wystarczy jedno znalezisko, które wpadło na główną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dobrytyp: Ja za to mam 3 kuzynki w małżeństwie, które nie pracują, 3 kuzynów którzy również utrzymują rodziny, bo żony nie pracują (tzn jeden kuzyn po rozwodzie płaci ogromne alimenty). Siostra pracuje, ale mało zarabia a szwagier można powiedzieć że ma 3 etaty- jeden etat w normalnej pracy, druga to własne biuro projektowe i jest również inspektorem, który odbiera inne projekty.
Nie wliczam znajomych, którzy albo są pod pantoflem i utrzymują
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lesshope: tak można postrzegać tylko ojca, który pracuje i matkę, która nie pracuje. Jak jeden z rodziców nie pracuje i zajmuje się domem, to w tym domu wszystko być powinno gotowe po prostu.
Ale sam obrazek tworzy problem, który nie istnieje tak naprawdę.
  • Odpowiedz
@Manymouse: Nie siedzę tu no stop, chociaż nie ukrywam, że często. Wpadły mi ostatnio dwa znaleziska na główną i samoistnie nabiło mi bordo. Reszta to trollowanie, shitposting na #f1 i czasami #mecz i komentowanie znalezisk, a no i dużo wykopuje i zakopuje, a to też nabija akcje.
  • Odpowiedz
@lesshope: 100%
Baby nieroby srają pod siebie i oglądają seriale cały dzień, a ojciec #!$%@? 12h na dobę.
W 90% przypadków matka ma w dupie dziecko, jest ono dla niej tylko kartą przetargową w sądzie i argumentem za wyciąganiem kasy
  • Odpowiedz
@IlawaNidzica: W praktyce można dodać, że wśród bezrobotnych mężczyzn większość i tak pracuje na czarno, a są takie ananasy którzy jako rozwodnicy są razem, mąż pracuje na czarno w Polsce lub zagranicą a matka pobiera socjale dla samotnych matek i alimenty od państwa.
Ogólnie gdybym był babą to też bym nie pracował skoro 3 lata temu najniższe alimenty średnio na jedno dziecko to było 750 zł, więc teraz pewnie ponad tysiak.
  • Odpowiedz
@submar1ner
@Kaczkoman
@Manymouse
@Greensy

Raz pracowałem jako naprawiacze w budynku z mieszkańcami socjalnymi. i....
Taki widok ze madka siedzi na fonie caly dzień albo tv to częsty widok.... Do pracy nie pójdzie bo przecież musi zanieść dzieci do szkoły/przedszkola i za 4-6 odebrać... Przecież się nie rozdwoi.... I tak każda
  • Odpowiedz