Wpis z mikrobloga

@IlawaNidzica: Czyli droga dedukcji- do bezrobotnych nie wlicza się w statystyki studentów. Zaczynamy:
Biorąc pod uwagę, że w tym wieku jest o ponad 300 000 więcej mężczyzn niż kobiet w Polsce, to bezrobotni są pewnie kawalerami, ale zostawmy 5% (niby połowa ma żony co jest nierealne, ale dobra).
Więc co 3 żona w tym przedziale wiekowym nie pracuje, jest samotną matką po rozwodzie (bierze socjal i alimenty, itp). Stąd co 3
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: kobieta nie musi pracować? Niby kogo teraz na to stać, to jakiś margines a tak to ujmujesz jakby to była norma. Moja mama pracowała na dwa etaty a potem wracała wieczorem, sprzątała, robiła jedzenie, ogarniała zwierzęta i tak dalej aż do nocy i potem spać bo na nic innego nie było czasu
  • Odpowiedz
@Manymouse: Jak ty za takie #!$%@? zdobywasz 1500 plusów na wykopie? W normalnej rodzinie dorosłe osoby pracują - zarówno matka jak i ojciec.
  • Odpowiedz
ojciec po 12 godzinach w robocie przynosi dzieciom fast fooda - fajnie

matka po całym dniu leżenia i nic nierobienia idzie po fast fooda zamiast ugotować obiad - niefajnie

wszystko się zgadza.


@Manymouse: Fajnie obrazek przestawiłeś pod swoją narrację xD
  • Odpowiedz
@Manymouse: Jako rodzic przeraża mnie to co piszesz. Zawsze dla mnie dużo lżejsze było 10h pracy od 10h w domu z małymi dziećmi. Lubię moje maluchy, ale jak ktoś nie miał dzieci nie zrozumie, ze to nie jest prosta sprawa.
  • Odpowiedz
tak bardzo trudno jest kliknac zmywarke i pralke, naprawde, to ciezka praca conajmniej 50zl/h za to xD


@dekorator: przecież tu jest mowa o ugotowaniu obiadu dla dziecka, jedzenie się robi inaczej niż w pralce ziom
  • Odpowiedz