Wpis z mikrobloga

Generalnie nie odnosze blackpilla do calego spoleczenstwa, ale tutaj rozowa na wypoku akurat potwierdzila w 100% xD

W skrocie: kobiety nie patrza tylko na wzrost - bo np moja kolezanka patrzyla tez na rodzicow typa, zeby moc uzyskac szybszy awans w branzy xDDDDDDDDD

Co najciekawsze - nasza mirabelka nie widzi w tym nic zlego <- to tylko pokazuje ze dla niej to jest normalne ze motywacja do wyjscia za maz jest np. mozliwosc uzyskania korzysci od tesciow. To jest po prostu przykre i smutne...

#przegryw #zwiazki #blackpill #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
m.....0 - Generalnie nie odnosze blackpilla do calego spoleczenstwa, ale tutaj rozowa...

źródło: comment_1654770388YRMkVwLQFK76tKEiuwpRfL.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@marcooo80: ale ja się z nią zgadzam, bo wydaje mi się że widzi głębszy sens. Patrzysz tylko, że ustawieni teściowie = dziewczyna chce tego chłopa, co wysnuwając pochopne wnioski można zrozumieć z moich komentarzy ze ss.
Chodzi też o to, że ten chłopak (mając takich rodziców) jest na lekarskim = mają wspólne pasje, razem się uczą i motywują, oboje chcą działać naukowo (tak jak jego rodzice) = mają wspólne cele i
  • Odpowiedz
Poza tym odrazu uznałeś, że dobrze ustawieni starzy = pomoc w karierze.


@Zakretka21: Jaki byłby pisk, gdyby było odwrotnie.
Chłop wziąłby sobie niską, grubą karynkę bo jej rodzice maja kupę siana, firmy i nieruchomości, a ona to odziedziczy.

@Phyrexia: jak byście to oceniły, że chłop poleciał na "inne" rzeczy?
  • Odpowiedz
I co w związku z tym?


@Zakretka21: Jak to oceniasz?

I nie "napewno tak kiedyś było", tylko tak jest cały czas.
Większość Januszexów tak już działa, że szefem jest zięć.
  • Odpowiedz
a facetowi wystarczy byle jaka laska, byle tylko ssała pałe codziennie


@Sharlene: facet nie potrzebuje dużo od życia ¯\_(ツ)_/¯
Uprane, posprzątane, ugotowane i pałka obrobiona oraz chłop szczęśliwy.
Właśnie podałem przepis na szczęście.
  • Odpowiedz
@lexico: oceniam, że u obu płci znajdą się osoby, które będą chciały wykorzystywać innych. Idą na skróty, prawdopodobnie tracąc przy tym godność, ale cóż, taki ich wybór.
  • Odpowiedz
Idą na skróty, prawdopodobnie tracąc przy tym godność


@Zakretka21: i właśnie o to tutaj chodzi. To właśnie chciałem przekazać.

Wpis opa mówi o kobiecie która poszła na skróty (tak wynika z boku).
Nas to oburza.
Teraz gdy przedstawiłem sytuację odwrotną rusza Cięto, czy dalej udajesz, że postępowanie kobiety jest w 100% ok?
  • Odpowiedz
@lexico: napisałam wyżej w komentarzach, że nie pochwalam jej zachowania. Również zaznaczyłam, że ona wcale nie uzyska tak dużo korzyści w karierze (jest spory niedobór lekarzy również w strefie naukowej - więc i tak przy odrobienie wysiłku osiągnie to na czym jej zależy).
  • Odpowiedz
@marcooo80 ludzie wykształceni chca się wiązać z osobami na swoim poziomie i szukają osób, z którymi mogą się rozwijać? #!$%@?, niesamowite. Jeszcze kilka lat takich tęgich rozkmin i się dowiesz, że miłość z bajek Disneya nie istnieje
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Możliwy scenariusz, chociaż akurat ponadprzeciętną urodę headhunterzy potrafią wyłowić przez Insta nawet z końca Podkarpacia ;)

W ogóle dobieranie się według klas społecznych jest stare jak świat. Tylko współcześnie same klasy się zacierają, można być durniem a jednocześnie milionerem, kiedyś tak łatwo nie było, majątki budowało się pokoleniami więc szeroko pojmowana rodzina była równie ważna jak sam kandydat/kandydatka na partnera.

Dziś patrzą na to pewnie tylko osoby, którym zależy na
  • Odpowiedz