Wpis z mikrobloga

Nikt nie pytał wiec odpowiadam, kupiłem zamiennik ratchet do piasty dt350 fabrycznie był tutaj 18t zamiennik to fovno 60t przejechałem na nim ok 1500km w praktyce oczywiście nic to nie daje ale ale co ważne lepiej brzmi ( ͡ ͜ʖ ͡) link do yt

Oryginalny ratchet 54t to koszt ok 350zl, fovno to jakieś 120zl zobaczymy ile jeszcze wytrzyma.

#szosa #dtswiss #ratchet #gravel
dom3ll - Nikt nie pytał wiec odpowiadam, kupiłem zamiennik ratchet do piasty dt350 fa...

źródło: comment_1654773565ZkDkKrpmG5LfSPRMki77vE.jpg

Pobierz
  • 10
w praktyce oczywiście nic to nie daje


@dom3ll: w MTB coś tam daje, w ambitniejszym terenie jak potrzebujesz cofnąć korbę i się pedałami odepchnąć np pod górkę, to stanie się to szybciej niż na 18t, ale wiadomo, głównie dźwięk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nikt nie pytał


@dom3ll: ja na grupach na FB pytałem, ale nikt nie odpowiedział :)

Fajnie, że działa, bo się zastanawiałem nad nimi. Jakiego smaru używałeś?
@ujdzie: Smar akurat miałem oryginalny od dt wiec go użyłem teraz właśnie po 1500km wyczyściłem i zakropilem zielonym finis line na testy xD @damian_co_dalej: tak przecież wiadomo ze to o to chodzi o dźwięk, tak samo stożki karbonowe wyglądać musza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AlteredState: Jasne ze tak pewnie to zależy od tego na co trafisz, ja nie mówię ze jest to w 100% godny następca i ze dt winduje sobie cenę za kawałek metalu, wiem ze to z dnia na dzień może pacnąć dlatego wożę ze sobą w podsidlowej 18t na wszelki. @maciup88: ja kupiłem akurat z olx od kogoś ale szukaj na Ali albo shopie,