Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michal0173: no super hobby bulwo, niech nastepnym razem wejdzie do szamba albo do transformatora

@Bajo-Jajo: Faktycznie dyskusyjna jest normalność takich ludzi, ale o ile mi wiadomo to jest człowiek z wieloma problemami osobistymi. Niektórzy walą w żyłę, a inni jeżdzą po windach i dachach pociągów ¯\_(ツ)_/¯
Na moje najwyżej będą go zeskrobywać parę godzin.
  • Odpowiedz
@Michal0173: a niektórzy gwałcą i mordują to tych od walenia w żyłę też nie powinniśmy się czepiać.
Że ktoś robi coś gorszego nie znaczy, że to jest spoczko.

@KCPR: no a on jest cool bo wlazł do szybu winy xD
Też kiedyś byłem, bo naprawiałem.

@longstar: uważaj, bo cię zaraz będą zgłaszać. Coś moderacja usuwa mi dzisiaj wpisy, za obrażanie losowych ludzi z internetu. Chociaż pewnie zaczęło się od
Roman_ - @Michal0173: a niektórzy gwałcą i mordują to tych od walenia w żyłę też nie ...

źródło: comment_1655025304WG9HK8FVpaOc7GXxbFvGP0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Michal0173: sugerujesz, że to lepsza opcja niż walenie w żyłę. No to prawda. A walenie w żyłę to lepsza opcja niż gwałty i morderstwa. Przyrównywanie do czegoś gorszego, żeby sprawić, aby omawiany czyn wydawał się mniej poważny.
  • Odpowiedz
@KCPR: Wiedziałem, że się nie zawiodę kiedy na drugi dzień sprawdzę komentarze pod tym wpisem. Piękna mieszanka wykopowego buractwa. No jak ktoś może śmieć narażać WŁASNE bezpieczeństwo i życie?! XD Myślicie, że oni nie są świadomi ryzyka śmierci, z którym nieuchronnie wiążą się takie aktywności? To są dorośli ludzie, którzy żyją w ten sposób od lat. Dodatkowo byli poinstruowani przez gościa, który miał już doświadczenie w elevator surfingu.

Jedyne z czym
  • Odpowiedz
@oxtael: ale ja nie używam tego słowa do obrażania gejów. Do gejów nic nie mam. Trochę jak w southparku gdzie oficjalnie uznali słowo faggot jako nazwę dla Harleyowców - odcinek "the F word".

Może jest ostrożny. Nie oglądałem jego filmików. Po prostu nie jara mnie, że typ jeździ na windzie a nie w windzie xd
  • Odpowiedz