Wpis z mikrobloga

  • 1389
#gownowpis

Mirki, trzymajcie kciuki, rzucam palenie od wczoraj i dzisiaj pierwszy dzień w pracy bez papierosa. Trochę poukładałem sobie w głowie za pomocą pewnej książki i zdałem sprawę, że fajki to gówno, które nic nie daje. Śmierdzą, kosztują, zabierają zdrowie i chęci oraz pewność siebie. Mam nadzieję, że nigdy do tego nie wrócę. Ile plusów tyle lat bez szluga, bo dni to zdecydowanie za mało.
Voilaszek - #gownowpis 

Mirki, trzymajcie kciuki, rzucam palenie od wczoraj i dzisia...

źródło: comment_1655094046ILcv8CmDRVshWERLXVZh7z.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voilaszek: Rzucałem dwa razy, za pierwszym razem na około trzy miesiące ale dlatego że otoczenie tego ode mnie wymagało a nie ja sam chciałem. Za drugim razem wynikało to z wewnętrznej potrzeby związanej że zdrowiem oraz kosztami paczki papierosów. Powiedziałem sobie że będzie to ostatni papieros i rzeczywiście od tamtego czasu nie palę. Powiem więcej, nie mam ochoty na papierosa, nawet przy piwku.
darek4099 - @Voilaszek: Rzucałem dwa razy, za pierwszym razem na około trzy miesiące ...

źródło: comment_1655115093RlsLfU4jkk7YzgxpYz8bZH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voilaszek: a jak w robo bez fajki wytrzymać? Ogólnie to jakby dodatkowa przerwa no i nawet wyjdzie się gdzieś na chwilę.

Nie paliłem w maju 2 tygodnie i było tak nudno w robo przez to xd.
A nie pale zwykłych, tylko glo
  • Odpowiedz
@Voilaszek: to nie tak, że czułem jakbym się złamał i wrócił do palenia. Czułem się jakbym nigdy nie palił i popełniłem błąd chęci spróbowania jak to było, bo przecież już nie pale i nie jestem uzależniony. Zaczęło się niewinnie od przebywania z osobą palącą co wzbudzało moją ciekawość. Jeden buszek - obrzydliwe, nigdy więcej. Za tydzień myśli wróciły - "daj dwa buszki" - nieeee to nie dla mnie, fuuuuj. Za miesiąc
  • Odpowiedz
@Voilaszek: myślałem żeby kupić mamie

Jaka jest różnica pomiędzy tymi 3 książkami od Allen Carr?

1) Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie (rok wydania 2021)
2) Prosta metoda jak skut. rzucić palenie dla kobiet (rok wydania 2022)
3) Możesz rzucić palenie zrób to teraz (nowa edycja 2021)

Myślicie że ta wersja dla kobiet będzie najlepsza?
  • Odpowiedz
  • 1
@sherlock1 a ja nie potwierdzam, jestes po prostu miękka klucha. rzuciłem z 5 lat temu, od tego czasu nie miałem nikotyny w ustach, zapach dymu mnie tak odrzuca, że zapalenie szluga jest wręcz niemożliwe.
  • Odpowiedz
@Voilaszek: No miras, jestem 10dzień bez szluga. Paliłem z 6-7 lat prawie pake dziennie. Trzymam kciuki. W moim przypadku, do dzisiaj było całkiem lajtowo, ale dzisiaj... Ehh, nie spodziewałem się, że aż tak wszystko będzie mnie irytować. Dosłownie #!$%@? się na wszystko co mam dookoła. Najgorsze jest to, że wiem że przed rzuceniem absolutnie mnie to nie denerwowało :P

Anyway, trzymam kciuki
  • Odpowiedz