Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To tylko moja obserwacja i ewentualnie ból dupy czy może Wy też zauważyliście, że podczas wieczorów panieńskich w klubach ludzie znacznie milej reagują na panią młodą niż w wieczorach kawalerskich na pana młodego? Chodzi mi o randomowych ludzi, którzy jak zauważą obok siebie np. na parkiecie tańczącą panią młodą na swoim wieczorze panieńskim to podejdą i pogratulują, a w wypadku wieczoru kawalerskiego właściwie nie ma takich rekacji od osób postronnych wobec pana młodego?

Pytam ponieważ ostatnio miałem kawalerski, a moja narzeczona panieński. U niej z tego co mówiła miała ciągle ludzi podchodzących, gratulujących i bawiących się razem z nią (widzieli szarfę że wieczór panieński) - były to i kobiety i faceci. U mnie, kiedy byliśmy w klubie (miałem koszulkę wieczór kawalerski) nikt właściwie nie podszedł :D
To bardzo dziwne że trochę mnie to kłuje i zazdroszczę laskom tej atencji? :P

#wesele #slub #clubbing #kluby #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #psychologia #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a88652924ad7d1568c157b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6