Wpis z mikrobloga

Łopanie próbowałem przelecieć fragmenty zapisku wojny domowej w JSM. Sandał straszy śmiercią i reakcjami karmiczny jak to ma w zwyczaju. Wszyscy są głupi, słabi i źli a on potężny, nieomylny i wszechpier......
Jedno trzeba przyznać Sandał jest bardzo w tym co robi. Jak wyczyści komuś pamięć to nie ma co zbierać. Wmówił im że są wyjątkowi, ponieważ znaleźli prawdziwego półboga. Jeden z lepszym sekciarzy jakich wydziałem a to dlatego że mówi wszystko z taką pewnością jakby to była prawda.
Można się pośmiać ze szczeniackiego montażu Miłary wstawianie ognia piekielnego i bełkotu nowych aniołów yy posłańców jak to każdy używa tych samych sformułowań. Szkoda mi tylko rodzin które właśnie straciły bliskich; ich rodziną jest teraz podstarzały bi ze skłonnościami efebofilskimi (16+), szpieg Miłara, błoto i jakiś dół.
https://www.cda.pl/video/11138197e7
#sanjaya #jsm #sekty
  • 7
@RobieZdrowaZupke: On miał styczność z kilkoma sektami - antrovis, krysznowcy, jehowi, itd. Potem założył własną ale nie wyszło. Teraz znalazł równie cwanego kamerzystę. Zaczynał od biegania i przesyłania znanych teorii spiskowych a skończył na sekcie górnobiegunowej. Na szczęście image grupy przyciąga nielicznych, tych najbardziej podatnych a może i chorych np. ćpuny. Nie pomyślałbym żeby porzucić rodzinę, jechać przez pół Polski do starego pryka i roznosić za niego ulotki a po jakimś
@Mala_Kozka: Nie wiem przewijałem tylko kilka fragmentów Sandał znowu zorganizował czystki jak to ma u siebie w zwyczaju. Reszta powtarza to co mówi do nich ''władca'' czyli szczurzy Król. Kilku odpadło więc na ich miejsce pewnie przyjdzie kilku nowych. Interes się kręci.
@groceries: To jest stare i nieco zdezaktualizowane. Dzięki za przypomnienie bo film załączony do artykułu i odpowiedź na ten film idealnie pokazuje krętactwa Sarumana.
Fakt że Radio Samiec jako pierwszy na YT na merytorycznie zaorał króla.
To były czasy kiedy Sandał żebrał o kasę, zachęcał do tworzenia multikanałów, organizował zloty i promował się na wywiadach z innymi gwiazdami typu Zięba. Mówił dużo o rozumie, jasnej stronie, agentach (gdzie nawiasem mówiąc na