Wpis z mikrobloga

Niesamowity jest ten ból d@#y wszelkiego lewactwa o procesje Bożego Ciała, bo lewicą nie mogę ich nazwać.
Katolicy raz w roku zorganizują swój "marsz" i zablokują miasta w Polsce, a wolnościowym, oświeconym ateistom/agnostykom d&*a przez to pęka. bo jak to można publicznie wyrażać, promować swoją religijność? Całkowicie zapominają o tym, że przez cały j$%&*y miesiąc zwany Pride Month blokują miasta w całej Europie i Ameryczce xD

Manifestowanie swojej orientacji seksualnej lub/i wpieranie "inności" blokując przy tym miasto - OK!
Manifestowanie swojej religijności i blokowanie miasta - NIE OK!

#bozecialo #bekazlewactwa #bekazateistow #katolicyzm #kosciol #polska #4konserwy #neuropa #bekazkatoli #ateizm #gimboateizm
PiSudczyk - Niesamowity jest ten ból d@#y wszelkiego lewactwa o procesje Bożego Ciała...

źródło: comment_1655377856doHZhgz0psXY3jueHgjcj2.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
Manifestowanie swojej orientacji seksualnej lub/i wpieranie "inności" blokując przy tym miasto - OK!


@PiSudczyk: generalnie niby nie powinienem być zdziwiony tym, że dorosły facet, który wierzy w magiczne duszki w chmurkach, nie jest najostrzejszą kredką w piórniku, niemniej za każdym razem jestem wprawiany w niemałe osłupienie tym, z jakim trudem przychodzi niektórym zrozumienie tego jednego, prostego faktu, tj. że w paradach równości nie chodzi o "manifestowanie seksualność", tylko o walkę o
  • Odpowiedz
paradach równości nie chodzi o "manifestowanie seksualność", tylko o walkę o równość i tolerancję dla mniejszości seksualnych


@bacaa90: Walka o równość i tolerancję m.in. poprzez manifestowanie orientacji seksualnej w celu znormalizowania takich zachowań.
  • Odpowiedz
Słuchajcie wykopki, bo dwa razy nie powtórzę.
Autor zdaje sobie sprawę ze śmiesznych baitów o "obnoszeniu się katoli" i sam napisał zarzutkę, żebyście mogli czuć się lepiej i klepać po pleckach nazywając go idiotą.

Serio.

Elito internetu XD
  • Odpowiedz
@PiSudczyk ja tam kisne z dziesiątej płci tak samo jak z lokalnych szamanów obiecujących wieczne życie Jedni i drudzy odklejeni Aczkolwiek Ci drudzy zawsze występowali w społecznościach i żerowali na nich bo jak prosty człowiek ma się uwolnić z tej zbiorowej sekty werbowanej z pokolenia na pokolenie niesamowitymi szantażami i fikołkami. Natomiast kto z kim śpi mnie nie interesuje aczkolwiek wyglądają jak cymbały czasem choć mają do tego prawo. Tak samo jak
  • Odpowiedz
@PiSudczyk:

Katolicy raz w roku zorganizują swój "marsz" i zablokują miasta w Polsce


Oh really?
- Niedziela wielkanocna (rundka wokół kościoła z pełnym #!$%@? koło 6.30)
- pielgrzymka do Częstochowy
- pomniejsze pielgrzymki (ot, tydzień temu Warszawa w niedzielę #!$%@?, bo szli od katedry na Wilanów)

Więc z łaski swojej nie #!$%@?, że Boże Ciało to jedyny dzień w roku, gdy katole oficjalnie wychodzą na ulice.
  • Odpowiedz
@bacaa90:

@PiSudczyk: generalnie niby nie powinienem być zdziwiony tym, że dorosły facet, który wierzy w magiczne duszki w chmurkach, nie jest najostrzejszą kredką w piórniku - jesteś tolerancyjny jak choj, szkoda tylko że tylko dla swoich przyjaciół ( ͡° ͜ʖ ͡°)


niemniej za każdym razem jestem wprawiany w niemałe osłupienie tym, z jakim trudem przychodzi niektórym zrozumienie tego jednego, prostego faktu, tj. że w paradach równości
  • Odpowiedz