Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 136
Ogolnie nie rozumiem dlaczego koty mogą sobie chodzić na wolności bez smyczy i ludzie jeszcze w blokach budują jakieś mostki aby kotek sobie mógł wychodzić a pies musi być na smyczy. Kot śmierdzi i robi syf i jest zwierzęciem drugiej Kategorii. A psy w 99 % zawsze mają właścicieli i jak sobie biega luźno to poprostu właściciel jest 20 metrów dalej i ma go na oku i powinien przynajmniej posprzątać gówno w teorii. Natomiast kot robi co chce bo to kot. Czas z tym skończyć. Chcesz kota to wychodź z nim na spacer albo trzymaj go 24 godziny na dobę w domu ( dla mnie to znęcanie się nad zwierzęciem - często praktykowane przez właścicieli)
Megasuper - Ogolnie nie rozumiem dlaczego koty mogą sobie chodzić na wolności bez smy...

źródło: comment_1655541305dKjC00H2ObQngpmFMYyTU9.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Megasuper: Aha i kto ci nagadał że kot smierdzi? XD psy śmierdzą bo są duże kudłate i się pocą. Koty są bezwonne bo jako drapieżniki tak wyewoluowały, żeby ofiara ich nie wyczuła
  • Odpowiedz
mocne słowa przeciwko zwierzakowi, który kilka godzin dziennie spędza na myciu się,


@niochland: I chodzi mi srać do piasku, który mam pod basen. #!$%@? koty nienawidzę ich. I jeszcze łażą mi po samochodzie, jeżeli nie wjadę nim za każdym razem do garażu.
  • Odpowiedz
a to właśnie psa trzeba wziąć i umyć


@niochland: Bzdura, psów się nie myje. Chyba, że wytarzał się w gównie

A wychodzące koty powinny być odławiane. Są gigantycznym problemem dla dzikiej przyrody, no i same cierpią na tym: od różnych wypadków czy chorób.
  • Odpowiedz
@Templar: zależy od kota, moja starsza może chcieć wychodzić kilka razy dziennie (na smyczy, luzem nie wypuszczę) lubi obserwować ptaki (i marzyć o łowach), obserwować czy koci wrogowie nie podbijają terenu, wygrzewać futro, wąchać wszystko
A młoda ma to gdzieś prawie, jeśli ją wymęczę zabawami
  • Odpowiedz
@Megasuper prędzej będziesz sie znęcał nad psem gdy bedziesz go wyprowadzal tylko po to żeby się wysrał, a na dłuższy spacer nie pójdziesz niż nad kotem, który siedzi 24h w domu.
  • Odpowiedz