Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@thymotka:

jak to rozumiec?


Ano tak, że po trzydziestce jesteście coraz brzydsze i mniej atrakcyjne. Tracicie naszą atencję i konkurencję z przeciętną ryczącą czterdziestką, co to się już wyszumiała i teraz szuka stabilizacji wygra już na starcie każda zdrowa dwudziestka.
Im jesteście starsze, tym macie niższy sex market value. Koniec, kropka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szyderczy_szczur: @Quirang: @vrim: @Trauma_Teddy: chcialoby sie napisac- co za festiwal seksizmu!! ale to przeciez wypok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@magda_em: zrobiles dla mnie mema?? cute

@thymotka: no tak, zapomniałem. U kobiet czterdziestka to nowa dwudziestka, a ja mam nie pytać o nic tylko bezgranicznie kochać ją kartą kredytową xD
A potem jesteście zdziwione, że redpilli coraz więcej, skoro prostej zależności atrakcyjności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@thymotka: mniej więcej masz rację, jeśli wygląda jak piec kaflowy, to zostają tylko solowe wycieczki do Egiptu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nie ogarnie sobie życia do 30-35 roku, to ma problem bo żeby założyć rodzinę będzie musiała wybierać w niebieskich poniżej swojego poziomu.
To nie seksizm, tylko życie¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
do 30-35 roku


@Trauma_Teddy: noo, to szczodrze. w japonii mowi sie, ze kobieta jest jak ciasto bożonarodzeniowe, w wieku 26 lat juz po drugiej przecenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@thymotka: i są jednym z najbardziej rozwiniętych krajów na świecie, więc może coś w tym jest¯\_(ツ)_/¯