Wpis z mikrobloga

Pamiętam Klaudię którą poznałem przez dziewczynę z którą był to związek platoniczny jak chłop miał namiastkę związku bo związek przez internet było to 4 lata temu byłem totalny głupol i się pokłóciliśmy z Dominiką ja głupi potem chciałem żeby na FB odblokowała to napisałem do pierwszej lepszej ta Dominika zraniła i potraktowała mnie jak śmiecia znalazła lepszego zadzwoniła by mnie wyśmiać itd No to #!$%@? dałem se spokój zarywałem do Klaudii ale szybko chciała dickpicka normalnie z nią pisałem a ona "pokaż przyrodzenie mam dużo takich fot" była ładna długo się nie zastanawiałem i zrobiłem to, bo postawiła ultimatum wysyłasz dickpicka albo #!$%@?. Potem poznawanie się ja tak się użalałem ale bardziej nie rozumiejąc jak wszystko działa ona pocieszała i fajnie było wszystko przez neta of kors. Pamiętam jak się potem z nią bo coś mi #!$%@?ło pokłóciłem mega słodka jest jak sobie teraz tak myślę. Generalnie co chcę powiedzieć dziewczyna mega mi się podoba bardzo bym ją chciał zdobyć. Ale nie dla przegrywa i posiadacza męskiej łechtaczki to tylko dla nadsamca alfa gigachada gdybym nim był skosztowałbym ciała Klaudii ją wycałował i całował się z nią z języczkiem wziąłbym ją, podniósł i nadział ją na #!$%@? i podnosił jak sztangę potem piesek, jeździec i na końcu ona leży na brzuchu ja kłade się na nią i wkładam jej mega szybko i na koniec ejakuluje w cipce. Bardzo bym chciał kurła.
#przegryw #ehhhhhhhhhhhhh #stulejacontent
  • 5