Wpis z mikrobloga

Po ananasie słodki smak ma się... podobno. A jak jest po żelkach ananasowych to nie wiem, musicie sami sprawdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś jemy żelki ananasowe - to w ramach tagu #10dnizgusto gdzie przez 10 dni testuję żelki które już jadłem oraz takie których jeszcze nie miałem okazji spróbować, opisuję je Wam oraz sprawdzam co zmieniło się od mojego zamówienia które było rok temu ʕʔ

Opisywałem już niebieskie penisy o smaku lodowych cukierków ICE, różowe penisy czy czarne penisy colowe odmiana afrykańska ( ͡° ͜ʖ ͡°) - i tu też się powtórzę: są miękkie, mają dość intensywny smak ale w swojej intensywności jest on dobry, fajnie się ciągną. Tu też brak mąki która była kiedyś dość mocno wyczuwalna.
Kiedyś połączyłem ananasowe penisy z wiśniami w cukrze - przypadkiem, akurat do jednego pudełka przesypałem i mogę polecić - połączenie dość dziwne: ananas i wiśnia, ale poleżały chwilę i naprawdę ROBI WRAŻENIE #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oprócz tego dochodzę do wniosku że tych penisów trochę za dużo jest, tworząc tag myślałem że będą wybuchy i w ogóle, ale w sumie... to po prostu żelki i nie ma co się za bardzo nad tym tematem spuszczać ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak tak, penisy, te sprawy.

Kolejny wniosek do którego doszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś dużo nawiązań mi tu powychodziło xD w każdym razie dlaczego nie ma żelków w kształcie cipek, cycków czy dupek? #wolnoscdlapierogownawykopie #wolnoscdlapierogowwgusto itd

Dni z Gusto: 7/10

#zelki #jedzzwykopem #jedzenie #dieta #gusto
Lapidarny - Po ananasie słodki smak ma się... podobno. A jak jest po żelkach ananasow...

źródło: comment_1656533373Ww7EW7eL8OTqgN8fk7MHk7.jpg

Pobierz
  • 5