Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki XD
wysłałam CV do firmy w #gdynia i gdy na rozmowie dowiedziałam się jakie są widełki to otwarcie powiedziałam, że jest dla mnie znacznie za mało. Usłyszałam, że jest to max na jaki mogą sobie pozwolić ( ͡º ͜ʖ͡º) ba, miałabym zakaz opuszczania stanowiska dopóki nie skończę pracy, więc wyjście o 16:00 to byłoby marzenie, a jestem pewna, że za nadgodziny nie płacą.

Oczywiście tego samego dnia dostałam telefon, że dostałam te prace, kto by się spodziewał ( ͡ ͜ʖ ͡) poprosiłam o dzień do zastanowienia się ze względu na tak niskie zarobki. Pani spanikowana, że jak to inni kandydaci czekają, oni muszą im dać znać, więc muszę szybko się zdecydować.

Dzisiaj zadzwoniłam i podziękowałam. To nagle 500 zł netto podwyżki na start się znalazło XD Grzecznie podziękowałam.

KTO W POLSCE PRACUJE TEN SIE Z CYRKU NIE SMIEJE

Also jak ktoś szuka kogoś do pracy w #logistyka albo #spedycja to dejcie znać, bo szukam pracy na wczoraj XD

#januszex #pracbaza #transport #logikarozowychpaskow
  • 52
@slepauliczka: miałem tak samo z 2 lata temu
Firma duża fajna ale trzy pytania na rozmowie i wiedziałem że mimo tylu lat działalności ten dział jest głęboko w dupie
Na pytanie o zarobki ich odpowiedź niższa i to po okresie próbnym eh
Zrobili mi testy kompetencji itp itd i dadzą znać
Dzwonią że wygrałem, mówię nie dzieki...po 3s ciszy czy za ta moja stawke...ja że też nie po tym co widziałem
@slepauliczka: to ja kiedys swoja pierwsza prace w IT szukalem. bylo to w Warszawie. na jednej rozmowie powiedzieli mi ze spoko spoko ale 3 miesiace stazu za 1000zl miesiecznie. i to jakos pod koniec rozmowy. powiedzialem im grzecznie ze dziekuje ale to za malo dla mnie. potem dzwonili i sie pytali ile bym chcial dostac, to im mowie ze no chcialbym chociazby przezyc w tej Warszawie bo nie mam innego zrodla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qscc nie, to była tak zła oferta, że nawet by mi do 1 nie starczyło. Nigdy za tak mała stawkę nie pracowałam, nawet na studiach, a ceny od tego czasu wzrosły tak, że #!$%@?

@slepauliczka: czyli ile oferowali?