Wpis z mikrobloga

@Bagietsooon: predzej bym powiedzial, ze nie ma ratunku dla jakiegos wykopka o nicku bagietson, co pieprzy skrajne glupoty xD z powodu osobistego urazu co do danej osoby xD

bo serio trzeba byc zaslepionym frustratem, aby nie wiedziec, ze kapela jest DOSC INTELIGENTNY, na pewno srednia krajowa pokonana

i odklejony od zazywania psychotropow xD jakich psychotropow, gdzie po drugie, feta i ketony to nie sa psychotropy
@ThiZ: oceniasz moją osobę po nicku na wykopie? Ja oceniam Kapele po tym co #!$%@? w internecie i jest dla mnie zwykłym kretynem, z resztą Ty również od teraz się zaliczasz do tej wąskiej grupy, bo uważasz go za inteligentną osobę. Idź pozamykaj kurniki w całym kraju żeby ocalić planetę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ThiZ: jeśli uważasz typa, który chce pozamykać wszystkie kurniki w kraju żeby ratować planetę za osobę inteligentną to znaczy, że w mojej opinii jesteś takim samym kretynem jak on, więc możesz się dołączyć do niego w walce z kurami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie tu niby zarzucam Ci lewactwo? Po prostu podsuwam Ci pomysł, żebyś zaczął robić to co osoby według Ciebie inteligentne.
@Ludzik90: tematem jest Kapela, po czym rzucasz przykład Wojewódzkiego i piszesz, że TEŻ uważają go za kretyna. Więc w tej dyskusji porównujesz ich obu, a gen Twój drugi przykład nie ma nic wspólnego z tą dyskusją i jest kompletnie bez sensu.