Wpis z mikrobloga

Chciałbym zacząć strzelać z wiatrówki, interesują mnie odległości do 50 metrów, jaki sprzęt wybrać na początek? Wielu poleca Weihrauch HW 50S jednak jest to już pewien wydatek więc może jest coś tańszego w co wciąż warto zainwestować? Znalazłem też pozytywne opinie o PCP Artemis PR900 jednak ten podobno od razu wymaga porządnego dopieszczenia wychodzącego daleko poza przegląd zerowy więc robi się z tego trochę zachodu.
#wiatrowki #strzelectwo
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czesu: pcp to karabinek plus dodatki jak pompka czy kompresor raczej będą droższe niż sprężyna HW.. poleciłbym ci skontaktować się z Dębowym , sprzedawał wiatrówki po tuningu, ale zakończył działalność, może w Cekaus zapytaj, na 50 metrów to spokojnie dobrze porobiony hatsan 55 się nada, przestrzeliny da się nakryć monetą 5zł. Hw to mercedes, a Hatsan taki kurła Opel czy Dacia, ale w cenie surowej HW kupisz ładnie zrobionego Harnasia z
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: dzięki, widziałem jakieś posty o hatsanach ale bardziej się nimi nie zainteresowałem. Z tego co znalazłem to fabryczny artemis z zestawem (pompka, luneta itp.) kosztuje tyle co goły fabryczny weihrauch więc cenowo temat nie jest taki oczywisty. Przy czym jedno to podobno dobra niemiecka technologia a drugie chińczyk który niektórym na dzień dobry nie działa i od razu wymaga wymian i przeróbek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czesu: Szczerze? Jeśli nigdy nie strzelałeś to lepiej kup zmodowanego hatsana, nawet najpopularniejszą 90-tkę. Jeśli nowe hobby cię nie wciągnie to nie będziesz miał takiego żalu że sprzęt się kurzy czy też odsprzedasz go po niższej cenie. Jeśli jednak strzelałeś już kiedyś z wiatrówki i wiesz z czym to się "je", to lepiej poczekaj, dozbieraj do HW50 i olej Hatsany. Sam przez to przechodziłem. Celność, jakość wykonania i przyjemność ze strzelania
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: @sleyser1224: @JaktologinniepoprawnyWTF: dzięki za porady, koniec końców znalazłem w mieście używanego hatsana 90 po modyfikacjach u cekausa, byłem już strzelać z tego 2 razy i wydaje się fajną wiatrówką. Chociaż cholernie ciężką i trudną do przeładowania - nie ma dźwigienki jak w modelu mojego kumpla tylko trzeba #!$%@?ąć w lufę żeby pościła blokada xD

Od razu zadam wam pytanie - raz podczas przeładowywania przesunął mi się śrut i
czesu - @Kick_Ass: @sleyser1224: @JaktologinniepoprawnyWTF: dzięki za porady, koniec ...

źródło: comment_16568700944c9TDYgw6Yj2XhQWpnhLef.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz