Wpis z mikrobloga

@madstorm: To raczej przypadek te 5 sekund. Nie ucz się trzymać takiego banana w lędźwiach, bo nie masz nad tym żadnej kontroli. Masz być w pozycji Hollow Body ze spiętym brzuchem.
  • Odpowiedz
@madstorm: jakoś się da to zrobić, żeby wrzucić normalnie, tylko nie pamiętam jak xD
Do walki z bananem polecam robić pod ścianą, nawet będąc na Twoim poziomie. Niby to krok w tył, ale fajnie można sobie skorygować tego HSa. Nie mówię, że przy samej ścianie, ale tak z 20cm od, żebyś mógł się w razie co przyasekurowac nogą xD
  • Odpowiedz
@Jazon: To lepiej sobie przypomnij bo naślę na Ciebie tego bublesa z czeluści internetów którego prośby o współpracę olałeś ( ͡ ͜ʖ ͡)
Lędźwie to moja #!$%@? pięta, przy pompkach też mam z nimi problem. Myślałem że od ruchania powinny być wyrobione, ale chyba jednak poszło w coś innego (ʘʘ)
Już sobie poszukałem ćwiczeń na wzmocnionko lędźwi, ale jakbyście mieli jeszcze jakieś
  • Odpowiedz
@madstorm: z tym ruchaniem to jeszcze musisz pamiętać, że trzeba być z tyłu, a nie z przodu xD a serio to przy ścianie idzie dobrze to skorygować, no i musisz też dobrze palcami wypychać xD
  • Odpowiedz
@Jazon: nie przewidziałem takiej możliwości i prawie zadławiłem się obiadem xD No dobra, spróbuję, ale robiłem tak już w chacie (nie dlatego żeby korygować banana, ae dla asekuracji, żeby ne #!$%@?ć wazonu jakby coś poszło nie tak), no i efekty widać na filmiku :D
To z palcami to raz wyjdzie raz nie, ale "na szpona" pomaga regulować balans, to fakt.
  • Odpowiedz