Wpis z mikrobloga

#krakow #wakacje #zalesie #gownowpis #polska
Hej Krakusy co i was się #!$%@??!
Jestem ci ja w Parku Wodnym i jak cywilizowanym świecie czekam grzecznie w kolejce na ponton na końcu zjeżdżalni i para kończąca zjazd mówi do mnie:
MY JEDZIEMY JESZCZE RAZ.
Czy wy tam w grodzie kRaka jesteście normalni?! Pierwszy raz spotykam się z takim obyczajem. Czy wy nie wiecie jak prawidłowo i z kulturą przekazywać wykorzystany sprzęt do kąpania. Używasz koła lub pontonu i przekazujesz pierwszemu w kolejce. A u Krakusów jak w lesie. No już pal licho leżaki i pozostawione ręczniki od godziny bo panicz zaanektował nieswój leżak poprzez zależenie, no ale to...
Zapytałem ratowniczki o ten tubylczy rytuał a ta, że za kilka tygodni zmieniają regulamin na korzyść czekających w kolejce żeby trochę ucywilizować ludzi, bo kilka razy skończyło się na mordobiciu. Żebyście tak swojej stolicy bronili jak nieswoich pontonów...
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rzirzi: no i zjechali przed Tobą? Czy udało się załatwić? Swoją drogą dziwią mnie komentarze pod tym wpisem, zamiast potępiać parkę czego się spodziewałem to czepianie się Ciebie skąd przyjechałaś i bronienie tego #!$%@?łka, ale cóż chyba jeszcze nie przesiąkłem Krakowem do końca, jestem tu w końcu tylko od 11 lat i przyjechałem ze świętokrzyskiego
@vateras131: @mariuszk3: @powaznyczlowiek: @unhollywood:
Przecież ewidentnie trollowałem z generalizowaniem Krakusów, ale co się chłopy spięły jakbym ich matki walcem przejechał. Ja, jako rodowity od 10 lat Warszawiak, mam większy dystans do takich trywialnych rzeczy.
Podam przykład: kiedy łaskawie dostałem ponton to za mną były dwie dziewczyny. Poszedłem do kolejki na zjazd, byłem około 10 w kolejce, kiedy zjechałem te dwie dziewczyny nadal tam stały! Przez to, że mam