Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy oglądacie teraz Kuchenne rewolucje, ale jest ciekawy przykład. Jest sobie Mirek lat 30, o aparycji raczej typowego wykopka (przy kości, wyłysiały itd.) i raczej ewidentnie nice guy. I prowadzi restaurację z żoną, lat 27, która IMHO ogólnie jest taka 9/10. Świetna twarz, super cera, a przede wszystkim taki dziewczęcy i sympatyczny mindset, poza tym genialna figura (potem się okazało, że wcześniej zawodowo zajmowała się fitnesem). No i co, gość nie ma kwadratowej szczęki, nie jest te jakoś zbytnio pewny siebie, a wyrwał taką dziewczynę.

Jak ktoś przegapił, to odcinek, gdzie była restauracja przy przyjeździe kolejowym

#podrywajzwykopem #przegryw #kuchennerewolucje #bluepilll #redpill #blackpill
  • 24
Chyba nie chcecie powiedzieć, że prowadzenie knajpy na jakimś zadupiu to takie wielkie osiągnięcie życiowe, że laski jakoś wybitnie na to lecą. Zwłaszcza, gdy mówimy o knajpie, która miała kłopoty
@harold97: A co niby miałoby być niewłaściwego, żeby GOŚĆ w restauracji był ogarnięty przez TV? Jak byli u mnie w mieście, to też na kolacji tam nie był raczej przypadkowe osoby
blakpyl obalony


@Feniks_Alfa: Oni napiszą, że musi mieć chada na boku. A jak nie ma to będzie mieć. A jak nie będzie, to na pewno już miała tylko się nie przyznaje bo gdyby nie miała to przeczyłoby teorii a przecież ich teoria jest z zasady prawdziwa.

I tym sposobem black pille zawsze mają racje a ich światopogląd nigdy nie zostanie zaburzony ¯\_(ツ)_/¯
@Amucat: tylko, że to był gość z ulicy a nie w knajpie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ten przypadkowy przechodzień któremu dają zaproszenie na te kolacje
Jeśli ty sądzisz, że w tym programie coś jest naprawdę do jesteś bardziej naiwny niż 6 letnie pisklę
jedyną prawdziwą rzeczą jest knajpa a kto wie czy właściciela jeszcze nie gra aktor
@harold97: No wybacz, ale tych, których spotykają na ulicy, potem zwykle zapraszają na kolacje. Mało wiesz, a gadasz, jak typowy wykopek. Przecież te sceny na ulicy i tak trzeba dograć. Natomiast właściciele i ich rodziny są zawsze prawdziwe, każdą taką restaurację sobie możesz potem sprawdzić.

Widzę, że szuryzm dosięga już nawet takich tematów, smutne.
@harold97: No tak, jeśli blakpyl sugeruje, że ma sprawdzalność 100%, a ma 80%, to można powiedzieć, że jest obalony. Bo tych 20% beciaków nie interesuje, jak mają inni, tylko na co oni osobiście mogą liczyć. Blakpyl, który ma 80%, a twierdzi, że ma 100%, okłamuje ich
dostawaj dziennie 20 potwierdzeń blackpilla


@harold97: Ja dostawałem nawet 50 po czym wyłączyłem wypok i wyszedłem do ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

spowodowana albo beciakiem z kasą albo fetyszem


@harold97: Nazywaj każde zaprzeczenie swojej teorii fetyszem albo projektuj niskie intencje
blackpill potwierdzony ¯_(ツ)_/¯
( ͡° ͜ʖ ͡°)XD
@archubuntu: no ja na przykład wychodzę do ludzi w sensie, że do znajomych, na kluby, do baru
przebywanie z mamom i tatom w domu to niestety nie jest wyjście do ludzi muszę cię rozczarować

Większość ludzi nie jest daltonistami, występują zaburzenia które powodują, że ktoś nie widzi w pełnym kolorze i nie zrzucamy ego na czary czy magię tylko wiemy dlaczego tak się dzieje
Czy istnienie daltonistów zaprzecza, ze w książkach
@Amucat: XD To raczej mało ty wiesz o tym programie XD
mam nadzieję, że w dobranocki też aż tak nie wierzysz, czy w filmy, że ludzie tam na serio umierają XD

Z beciakiem jest dla kasy, nic nowego i odkrywczego, często spotykane gdy laska jest po trzydziestce bo po prostu boi się samotności, jednocześnie pamięta jakie chady na nią leciały i zalewa ją żółć którą wylewa na beciaka
przebywanie z mamom i tatom w domu to niestety nie jest wyjście do ludzi muszę cię rozczarować


@harold97: Typie, Ty do podstawówki chodzisz, że nie wstydzisz się docinków na takim poziomie ? xD

Blackpill to reguła i ludzie dostosowują się do reguł


Blackpill to teoria prymitywnie redukcjonistyczna i dlatego tak bardzo atrakcyjna bo łatwo ją zrozumieć i wszystko wygodnie można sobie nią wytłumaczyć. Niestety jak każdy redukcjonizm ma ten sam problem
często spotykane gdy laska jest po trzydziestce bo po prostu boi się samotności, jednocześnie pamięta jakie chady na nią leciały i zalewa ją żółć którą wylewa na beciaka


@harold97: głupszego komentarza nie mogłeś napisać. Co za stek bzdur.