Wpis z mikrobloga

Ależ ten teleturniej był zajebisty. Jedyny, gdzie liczyło się naprawdę wszystko - wiedza, refleks, trzeźwe i szybkie myślenie, strategia. Czasami nawet dzisiaj jak mi się nudzi oglądam sobie na youtubie całe odcinki, jakiś gościu wrzucił wszystkie 208 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówi się, że dzisiaj coraz mniej ludzi ogląda telewizję bo wypiera ją internet, a powód może być inny. Po prostu brakuje fajnych, wartościowych programów
#telewizja #gimbynieznajo #awanturaokase
Lolenson1888 - Ależ ten teleturniej był zajebisty. Jedyny, gdzie liczyło się naprawdę...

źródło: comment_1657255562B0ssZPHDR0BnKRjUgHx4hJ.jpg

Pobierz
  • 144
@Lolenson1888: Nigdy tego nie oglądałem i nigdy w sumie nie rozumiałem fenomenu Polsatu, który zawsze wydawał mi się drugorzędną telewizją, która była w tyle za TVN od momentu kiedy tylko ta się pojawiła na rynku, a jednocześnie w stosunku do trochę staromodnej, ale jednak trzymającej (kiedyś oczywisćie) jako tako poziom i sznyt tv publicznej Polsat był przaśny jak serweta na telewizorze u starej babci w pokoju gościnnym.
@Lolenson1888: lata temu leciało na ATM rozrywka jakoś o 3 w nocy w wakacje to nieważne co by się nie działo, siedziałam i czekałam żeby obejrzeć po raz setny, wszystkich mistrzów z twarzy i głosu bym poznała chyba ()
@Lolenson1888: Pamiętam moment że zaprosili dziewczynę co tańczyła breakdance.

Tańczyła do Usher - Yeah! (feat. Lil Jon & Ludacris) co zalinkowałem.

I było pytanie o polską mistrzynię świata w breakdance czy coś takiego.

I ciekawe kto zatańczył w programie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

LlamaRzr - @Lolenson1888: Pamiętam moment że zaprosili dziewczynę co tańczyła breakda...
@Lolenson1888 eh te czasy gdy się siadało całą rodzina przed telewizorem i oglądało Awanturę o Kasę. Jeszcze wcześniej był ten teleturniej co stary Chajzer prowadził, chyba VaBank. Szkoda, że teraz większość teleturniejów bazuje na elemencie show, a nie wiedzy uczestników.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@R_P_R: O tak, jak padała kategoria "Polskie seriale" to ja nie pamiętam żeby padło jakieś pytanie o inny serial niż "Świat według Kiepskich". Można się było wymasterowac w tej kategorii oglądając tylko Kiepskich :)