Wpis z mikrobloga

Cześć. Jestem świeżo po umowie notarialnej, wstępnej. Pierwsza transza za miesiąc, odbiór w lutym. Mieszkanie jest małe, 33m2, w tym oddzielna sypialnia więc powierzchnia dzienna + aneks to wyzwanie, zawsze coś kosztem czegoś . Czy w mieszkaniu dla singla lub pary większą rolę powinna odgrywać większa kuchnia kosztem powierzchni dziennej czy jednak lepiej postawić na małą kuchnię, ale z zachowaniem wszystkich wygód typu cztery pola płyty indukcyjnej, piekarnik, standardowa lodówka, zmywarka i mikrofala w zabudowie? Znalazłem przykład takiego rozwiązania na olx. Nikt dla siebie takiej kuchni nie zrobi ale w tym przypadku to jakiś kompromis. Powierzchnia kuchni mała ale za to jest gdzie stół swobodnie postawić. Można zrobić większy blat roboczy o dodatkowe 40-60 cm kosztem swobodnego przejścia. Ktoś wynajmuje, bądź wynajmował mieszkanie i może się podzielić swoimi spostrzeżeniami?
#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci #remontujzwykopem #remont
Pawelex - Cześć. Jestem świeżo po umowie notarialnej, wstępnej. Pierwsza transza za m...

źródło: comment_16575938587ZwJIpybF6WXJV8uU5wlxH.jpg

Pobierz
  • 37
@Pawelex: must have w kuchni to: 4 palnikowa kuchenka, piekarnik oraz duża lodówka (nie podblatowa), ważna jest zmywarka nawet 45, ale nie jest niezbędna - chociąz z roku na rok staje się coraz większym standardem.
Myślę, że jesli ogarniesz te rzeczy w kuchni, a będziesz mieć tylko 1 blat roboczy jak na tym zdjęciu - to musisz mieć jeszcze jakąś powierzchnie jak stół, lub wyspa aby ludzie mieli gdzie przygotować potrawy
Eee, myślałem że dla siebie robisz. Jak pod wynajem i inspirujesz się olx, to powodzenia.
Tam masz wszystkie przykłady januszexow.