Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: Dziecinnego tłumaczenia się z cenzurowania wulgaryzmów jak uczeń przed nauczycielem komentował nie będę, wyhoduj człowieku chociaż szczątkowe jaja xD

Tu nie chodzi o płeć, tylko o równo uprawnienie czyż nie?

Nadal nie mam pojęcia z kim ani o czym gadasz. Kto ci powiedział, że chodzi o jakieś równouprawnienie? Równouprawnienie w organizowaniu przejazdów tylko dla kobiet? xD Takie próby polemizowania z wymyślonymi chochołami wychodzą czasem naprawdę głupkowato.
  • Odpowiedz
@hellyea: bo #!$%@? nie jest xD kobiety się boją jeździć same w nocy z jakimś gościem z bolta. Już w tym roku były z 4/5 głośnych akcji gdzie dziewczyna została zgwałcona przez kierowcę bolta.
  • Odpowiedz
@Cyderek: >Bolt tylko dla mężczyzn nie jest potrzebny. Zdajesz sobie sprawę, że ta usługa została wprowadzona ze względu na molestowania i gwałty?

Widocznie potrzebny jest bolt TYLKO DLA POLAKÓW, bo jakoś zgrabnie pominąłeś fakt, że bolt zatrudnia gruzinów i hindusów i to oni są prawie w 100% odpowiedzialni za gwałty w taksówkach.
  • Odpowiedz
Ogólnie w Polsce jak przejrzysz sobie statystyki to zgłaszanych gwałtów jest co raz mniej z roku na rok przez ostatnie lata.


@Slavcel: ja się wcale nie dziwię. Koleżanka jak poszła zgłosić gwałt na policję to policjant ją od tego odwodził i wyszła z tamtąd z niczym. Ja się pytam czy podpisywała zeznania, czy coś, a ona, że nic...
Drugi raz nie miała ochoty się wybrać, zwłaszcza że niedługo później trafiła na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jakub-dolega:

jakoś zgrabnie pominąłeś fakt, że bolt zatrudnia gruzinów i hindusów


Ta? A tutaj co napisałem:

Nie był. Większość (albo i wszystkie) takich sytuacji zdarza się podczas jazdy z cudzoziemcami.
  • Odpowiedz
Dziecinnego tłumaczenia się z cenzurowania wulgaryzmów jak uczeń przed nauczycielem komentował nie będę, wyhoduj człowieku chociaż szczątkowe jaja xD


@Elaviart: Co? Ty udajesz, czy taki jesteś? Rozumiem, że neur0pek, ale bez przesady... Napisałem, że nie ma żadnej automatycznej cenzury - kasują cały komentarz. To nie jest żadne tłumaczenie. Taki kozak to dawaj jakieś przekleństwa/wyzwiska, chętnie je z automatu ocenzuruje.

Chłop 13 lat na wykopie i nie wie, że za wulgaryzmy kasują
  • Odpowiedz
@kcrgs: kobieta może czuć się niebezpiecznie z facetem i z tego powodu wybierać przejazd z kobietą. Ale nie może zakładać, że każdy facet się na nią rzuci. To kwestia minimalizowania razyka vs. napisania publicznie, że każdy facet=zagrożenie.
  • Odpowiedz
Czy mi się wydaje, czy ten prosty automat właśnie nazwał mnie klonem, bo użyłem słowa "chochoł"? xD


@Elaviart: Za każdym razem jak czytam: "chochoł" żałuje, że nie zrobiłem pewnej listy, którą miałem zamiar zrobić jakiś czas temu. Miała ona pokazywać pewną grupę wykopków używających tego konkretnego słowa przy każdej możliwej okazji. Pisałem z tysiącami wykopków i tylko ta konkretna grupa używała tego konkretnego słowa i zawsze sie z nich śmieje, że
  • Odpowiedz