Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KosmicznyPaczek: ja to już sam nie wiem. Albo się trafiają jacyś Uzbecy, albo inne nieogaruchy. Nie jeżdżę często, ale jednak najczęściej trafiam na średnich kierowców, którzy nie mówią po polsku nic a nic.
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: prawdę mówiąc, i nie jestem feministka, to takie rozwiązanie jest na serio super. A tym bardziej późnym wieczorem. Chociaż ja to bym już wolała trafiać ogólnie na Polaków niż ukraińców i gruzinow. No i możecie mnie wyzwać od najgorszyvh, ale nie ma #!$%@?,żebym wsiadła czy do bloga czy ubera przez nich prowadzonego
  • Odpowiedz
Tylko dlatego, że jestem facetem, jestem brany za potencjalnego przemocowca czy gwałciciela?


@Shatter: a co masz między nogami? Dlatego też nie wpuszcza się do samolotów ludzi noszących broń nawet jak deklarują, że wcale nie będą mordować niewinnych ;PPP
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolotego: xD no wiadomo. Oficjalne statystyki też mówią że mężczyźni nie są ofiarami przemocy domowej. Jest tak, bo jej nie zgłaszają
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: dobrze, że tak się segregują - odkąd Google wprowadziło oznaczenie firm przyjazne dla kobiet, to już wiem jakie firmy i usługi omijać i jakoś żyje mi się z tym lepiej
  • Odpowiedz