Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 117
@Mr_3nKi_: Co to #!$%@? znaczy, że dała się wymacać? Co ma zrobić kobieta w takiej sytuacji, jak typ zablokuje drzwi i jest z nim tam sama? Wyskoczyć przez okno? Ma pewność, że jej #!$%@? czymś nie psiknie czy nie zaatakuje jak zacznie gdzieś dzwonić? No sorry, ale kompletny brak wyobraźni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@Mr_3nKi_:

Zawiózł ją na drugi koniec miasta, a ona nie widziała we tym nic dziwnego i jeszcze dała sie wymacać? XD


Proponuję najpierw wygooglac temat zamiast wysnuwać jakieś przypuszczenia. Dziewczyna po prostu zasnęła w trasie.

Ten kierowca bolta był Polakiem? Nie, żebym był jakimś fobem czy coś, ale jestem po prostu ciekaw.


Nie był. Większość (albo i wszystkie) takich sytuacji zdarza się podczas jazdy z cudzoziemcami.

Szczerze? Kompletnie mnie nie dziwi,
  • Odpowiedz
Bolt tylko dla kobiet gut gut, ale gdyby mężczyzna wyszedłby pierwszy z taką inicjatywą ( Bolt tylko dla mężczyzn) to hur duur xD


@Mr_3nKi_: to idzie w bardzo dobra strone. najlepszym benefitem pozaplacowym jaki moglby zaoferowac mi HR byłby fakt że nie musialbym pracowac z kobietami, ani tym co wytworzą/specyfikują/odbierają.
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: Spoko, jak ma ochotę jechać z kobietą i ma taką opcję to enjoy, nic złego w tym nie ma.
ALE nazywanie tego „czekaniem na bezpieczny przejazd” trochę sugeruje, że z facetem by taki nie był, a to już grubo nie fair wg mnie.
Czym innym jest spo prostu wybór zgodny ze swoim poczuciem komfortu (ok), a czym innym zakładanie, że facet=zagrożenie.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Bolt tylko dla mężczyzn nie jest potrzebny. Zdajesz sobie sprawę, że ta usługa została wprowadzona ze względu na molestowania i gwałty?


@Cyderek: a to, że wszystkie przypadki dokonali obcokrajowcy to już pomijana kwestia, bo przecież jakby zrobić "polak dla polaka" to było by to faszystowskie a jak jest "kobiety dla kobiet" to wspaniały bolt troszczy się o kobiety xD
  • Odpowiedz
Proponuję najpierw wygooglac temat zamiast wysnuwać jakieś przypuszczenia. Dziewczyna po prostu zasnęła w trasie.


@Cyderek: Okej, mea culpa.

Nie był. Większość (albo i wszystkie) takich sytuacji zdarza się podczas jazdy z cudzoziemcami.


Tak właśnie myślałem.

Nie da się nie przyznać racji.


Taka prawda ¯\(ツ)_/¯

Nie mówię, że nie, ale sam nie używam taxy, bo nie zlicze ile razy mnie #!$%@? chcieli #!$%@?ć na hajs.


Z tym sie akurat zgodze xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuxEtClamabunt:

przecież jakby zrobić "polak dla polaka" to było by to faszystowskie a jak jest "kobiety dla kobiet" to wspaniały bolt troszczy się o kobiety xD


Racja, ale jakby zrobić "Polak dla Polaka" to na kurs czekalbys dwa dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Cyderek:

To, że słyszysz o czymś częściej wcale nie musi być równoznaczne z tym, że dzieje się to częściej, po prostu jest to bardziej nagłaśniane. Ogólnie w Polsce jak przejrzysz sobie statystyki to zgłaszanych gwałtów jest co raz mniej z roku na rok przez ostatnie lata.

Już #!$%@?ąc od tego czy to stosowne wprowadzać takie przejazdy czy nie - niech już wprowadzają, ale jaka logika jest w tym, żeby narzekać, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@KosmicznyPaczek:

Hydraulicy, budowlańcy, elektrycy itd przychodzą do domu i mogą okazać się gwałcicielami, więc niech teraz zrobią tylko wersję od kobiet dla kobiet, ciekawe jaka będzie dostępność usług xD
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek
@Mr_3nKi_ ja bym chciała na przykład jeździć cały czas w Bolcie samochodem typu comfort, ale nie płaczę w mediach, że trzeba na niego czekać 30 min ¯_(ツ)_/¯

ALE nazywanie tego „czekaniem na bezpieczny przejazd” trochę sugeruje, że z facetem by taki nie był, a to już grubo nie fair wg mnie.


@hellyea do tego sugeruje, że z kobietą zawsze będzie bezpiecznie, a przecież nie musi być tak, bo też może dojść
  • Odpowiedz