Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mr_3nKi_: polskiej patologii też jest sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak samo się polskie Janusze podmieniają w taksówkach, więc jak ktoś ma pecha to to i tak by nic nie dało
  • Odpowiedz
@Cyderek: Bez przesady. Naprawdę? No, co ty nie powiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) A dyskryminacja wszystkich mężczyzn i robienie z nas tych złych tudzież stawianie nas w roli oprawcy tylko i wyłącznie przez to jakiej płci jesteśmy na co niestety nie ma nikt z nas wpływu w imię oszukiwania kobiet, że w ten sposób poprawi się ich bezpieczeństwo co jest jednym wielkim kłamstwem to już nie jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KosmicznyPaczek: trzeba było czekać na kierowcę, może byłoby szybciej.
PS dlaczego społeczeństwo akceptuje sugestie, że mężczyzna = niebezpieczeństwo? To jest jakaś kpina. Tylko dlatego, że jestem facetem, jestem brany za potencjalnego przemocowca czy gwałciciela?
A gdzie oferta "tylko dla mężczyzn"? Czy faceci nie bywają molestowani?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mr_3nKi_: pamiętasz może sieć komórkową Mobilking? Zdechła śmiercią naturalną, bo nawet ich główny target uznał to za gówno

@HarrisonBergeron: paręnaście lat temu to te sieci powstawały jak grzyby po deszczu po prostu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_3nKi_: Bolt tylko dla mężczyzn nie jest potrzebny. Zdajesz sobie sprawę, że ta usługa została wprowadzona ze względu na molestowania i gwałty?


Daleko mi do feminizmu, ale też bez przesady. Nietrudno postawić się w sytuacji kobiety, która nie może w nocy zamówić taksówki w obawie przed gwałtem, o których słyszy się coraz częściej.

@Cyderek: to może trzeba wykluczyć przyczynę molestowań a nie pudrować patologię???
  • Odpowiedz
niech anulują kierowców ze wschodu gdy taki zaakceptuje i problem się rozwiąże, ale jednak wolą z takim pojechac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W Krakowie knajpa oferuje -20% dla kobiet codziennie... Tam też nie ma dyskryminacji


@emadero: Za co? zadziała jeśli powiem, że identyfikuje sie jako kobieta? Trzeba będzie to sprawdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Daleko mi do feminizmu, ale też bez przesady. Nietrudno postawić się w sytuacji kobiety, która nie może w nocy zamówić taksówki w obawie przed gwałtem, o których słyszy się coraz częściej.


@Cyderek: Natomiast to nie jest kwestia przejazdu, tylko kompletnego braku weryfikacji kierowców Bolta i tutaj leży problem. Mogłaby zamówić taxi z korporacji i nie byłoby problemu, ale lepiej dla Bolta wprowadzać przepisy dyskryminujące kierowców mężczyzn niż kosztowna weryfikacja i mniejszy
  • Odpowiedz