Wpis z mikrobloga

Temat trudny, ale mamy sytuację jaką mamy.

Czy uważacie że oddając krew, osocze, szpik i inne powinniśmy mieć możliwość zadeklarowania, żeby nasza darowizna nie trafiła do ludzi o określonych poglądach.

Np. żeby gej miał możliwość zadeklarowania, żeby jego krew nie trafiła do narodowca, bo ten jak wyzdrowieje to będzie go chciał pobić za orientację seksualną.

Ja wiem, że zostanę nazwany trollem, ale popatrzcie. W internecie życzenie sobie śmierci i chęć eksterminacji swoich przeciwników politycznych to nic nowego. Raczej dzięki pisowi standard w dyskusji politycznej.
Więc skoro taki mamy klimat, dlaczego by nie wdrożyć proponowanego przeze mnie rozwiązania?
Hipokryzja?

#4konserwy #neuropa #barylkakrwi #krwiodawstwo
  • 19
#!$%@? tam z ratowaniem życia, on lubi gruszki a ja jabłka więc niech zdycha.

Zdradzisz mi skąd się bierze u ludzi nienawiść do określonych grup? Rozumiem odczuwać niechęć do konkretnej osoby (bo np. wyrządziła nam w przeszłości jakąś krzywdę) ale do całej grupy z której 99,999999% ludzi nawet nie znasz?


@smk666: problem w tym, że prawa strona nie miałaby oporu przed eksterminacją lewaków i libków, a wy się cackacie xD
@PrzeKomentator: Oczywiście, że tak powinno być. Podobnie musi być z kolejkami do lekarza gdzie pierwszeństwo powinni mieć ludzie niewierzący w Boga tylko w naukę, a ludzie wierzący powinni stać na końcu bo ich i tak Bóg wyzdrowi.