Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Psychoterapeuta wyrzucił mnie z sesji, bo wyciągnąłem jego prywatne sprawy, że sobie nie radzi z życiem. Wiem że to nie było ok z mojej strony, ale gość udaje specjalistę, a okazuje się że sam jest na pigułkach szczęścia to go chciałem utemperować. Szczególnie, że zaczął wyciągać jakieś brudy z tego co mówiłem na poprzednich sesjach. Chce mi wmówić jakieś traumy z dzieciństwa mimo że ich nie mam.

#psychoterapia #terapia #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d07de03badb5d6227d4ed7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
@zasadzka01: Przecież to OP uderzył w czuły punkt, skoro ten frajer go wywalił xD. Idiotyczne założenie, no tak, bo przecież jak ktoś samemu z łbem nie potrafi sobie pomóc to na pewno tobie pomoże xd. Z tymi traumami też mi próbowano wmawiać bzdury jakieś, nie wiem czemu to ma służyć. No ale fani terapii jak zwykle wiedzą lepiej wszystko i nie pozwolą sobie powiedzieć, że terapia możę nie pomóc, bo to
  • Odpowiedz
@zasadzka01: Dziwne, że jak ktoś krytykuje to od razu ludzie zakładają, że coś OP zmyśla i kłamie, jakoś nie widziałem nigdy, żeby takie podejrzenia były jak ktoś pisze, że terapia mu pomogła.
  • Odpowiedz