Wpis z mikrobloga

Mirki,uważam, że banki nie mają racji bytu (już od dawna) także popatrzcie co się dzisiaj z nimi wyprawia.
Wyniki nieciekawe, także to tylko jazda żeby zrobić robotę z shortujacymi, uważam że po dzisiejszej hossie bedzie spadek w sektorze bankowym
Dlatego wszedłem dzisiaj w Citigroup Inc CFD - C.US-SHORT
Póki co w tej pozycji jest 10k

#gielda #inwestycje #pieniadze #ekonomia #finanse #banki #banki #bankowosc #finanse
Bykuofwall_street - Mirki,uważam, że banki nie mają racji bytu (już od dawna) także p...

źródło: comment_1657909358v9SAKlqW9btIS7BUp93gWL.jpg

Pobierz
  • 5
@dobrowolskii:
Raczej pod to, że teraz nie udziela się kredytów, bo są za drogie i nikt ich nie chce, kolejna sprawa, że recesja za rogiem, czekać tylko na oficjalny komunika a banki w recesji maja pod górkę
Dzgralem tak, bo mam cichą nadzieję na szybki strzał, tak jak pisałem w poście, raczej to tylko akcja zaplanowana na wyczuszczenie shorciarzy, niebawem się okaże
@MachiavelliTan:
Rozumem, ale nie mogłem się oprzeć, mam wrażenie, że nawet jak ma zacząć rosnąć, to po dzisiejszym rajdzie będzie spadek, a później może sobie rosnąć :)
Absolutnie nie będę trzymał tej pozycji, gdyz również jestem zdania, że będzie duże odreagowanie, nie takie jednodniowe, tylko rajd. To tylko kwestia czasu
Muszą dać cień szansy, że jednak to był dołek i będzie tylko lepiej, a później znowu jazda w dół