Wpis z mikrobloga

@Peran7 Zasłużony dla zdrowia Narodu jeśli się nie mylę? Muszę też wreszcie odebrać. Czy wznowili uroczyste wręczenie i obiad czy po prostu odbiera się w PCK jak pozostałe? Ps. Gratuluję oczywiście!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Salido: o, zmieniło się coś? Jeszcze nie dawno było 18, myślałem, że jeszcze 2 donacje mi zostały. Tutaj też przyszła inflacja? ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Dissconnected: jakieś 10 miesięcy
@bobikufel: zdarzało się osocze ale ono jest liczone jako 200ml

@SuperStefan: wręczał dyrektor RCKiK była większa impreza na w Lublinie na początku czerwca, ja odbierałem podczas lokalnej akcji Krwiodastwa.
@meetom: 18 litrów obowiązuje do ZHDK 1 stopnia wydawane przez PCK 20litrow trzeba na ten od Ministra Niedzielle
zdarzało się osocze ale ono jest liczone jako 200ml


@Peran7: ale możesz oddawać co 2 tygodnie co daje 800ml na 2 miesiące a nie tak jak NORMALNI KRWIODAWCY 450 na 2 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście żal mi doopsko ściska bo ja nie moge osocza oddawać
@bobikufel: chyba nie, wydaje mi się, że osocze raz na miesiąc można zdać i można to robić oczywiście naprzemiennie, np. luty osocze, marzec krew pełna, kwiecień osocze, maj krew pełna etc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bobikufel: jak jeszcze zdawałem osocze to można było co dwa tygodnie zdawać. Ale mam rzadką grupę krwi i zawsze potrzebowali. Zdawałem pełna 4tygodnie przerwy osocze dwa tygodnie przerwy osocze i krew pełna więc wychodziło ok 850ml na dwa miesiące.