Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Smuci mnie to, że już nigdy nie będę sam.
Nie zrozumcie mnie źle, kocham ludzi, z którymi żyję, ale tęsknię za czasami, kiedy na pierwszym czy drugim roku studiów zostawałem totalnie sam w wynajmowanym przeze mnie i kolegów mieszkaniu.

Odkąd się urodziłem żyłem w dużym wiejskim domu, cała moja rodzina, babcia, dziadek, ciotka, wujek, bla bla bla. Choć miałem swój pokój to praktycznie nigdy nie byłem sam, zawsze kogoś słyszałem, ktoś gdzieś się kręcił.

Później poszedłem na studia i pierwsze lata to była poezja, uwielbiałem zostawać samemu w weekend w mieszkaniu w dużym mieście, mogłem robić co chciałem, zapraszać kogo chciałem, jeść co chcę, mając świadomość, że nie będę o cenianym, wyjść i wiedzieć, że nie muszę wracać, bo nikt nie będzie na mnie czekał, ani martwił się o mnie.

Później przyszedł akademik, dziewczyna, wspólne zamieszkanie, teraz trochę posypały nam się plany i musimy wrócić do moich rodziców, a ja już wiem, że nigdy nie spędzę samotnego weekendu.

#przegryw #truestory #samotnosc #introwertyzm #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d6b88af962c64a83bed61c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Opie,ja jestem sam nawet wśród ludzi,jak dla mnie to zabawne jest,że masz odwrotny problem.

Nie możesz po prostu "jechać na ryby" czy wybrać się w góry/na prosty spacer poza miasto ? Ewentualnie jakoś obgadaj to ze swoją dziewczyną czy coś ?
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz