Wpis z mikrobloga

@Ekspert_z_NASA: I sie dziwisz?

Zapomniales o kolkuszu, koncu swiata i urerzeniu meteorytu.

Zadnych danych, przykladow, wyliczen a Jakies pierolenie.

To kto bedzie kupowal te elektryki ktore pozostana jak nie bedzie nas stac na zakup saochodu?
Branza trnsportowa upadnie? Bulki do biedry i innych takich to piesza beda donosic? Czy moze masz zamiar uruchomic tleportacje? A i nie zapominaj ze towry do paczkomatow to tez transport. Tak jak zreszta transport towarow pomiedzy
ty to widzę ten z gatunku ,,wytrzymajmy jeszcze 2 tygodnie''.


@Ekspert_z_NASA: To zmien szkalan kule bo Twoja troche porysowana i malo w niej widac"

Ja z gatunku "nie szurow". Jak przeczytalem to co na obrazku wkleiles to az poplulem monitor.

Czy bedzie drozej? no bedzie. Czy branza transportowa padnie? Ano szurze nie padnie. Bo bez transportu to lipa - wszyscy padna :P Nic nie bedzie.

Ale beda samochody elektryczne. Ciekawe po
czyli debil.


@Ekspert_z_NASA: No ladnie sie nam pan przedstawil.
Szkoda ze sie nie ustosunkowal merytorycznie do tego arcyciekawego zagadnienia:

Ale beda samochody elektryczne. Ciekawe po co - skoro nikogo nie stac, i jak - skoro nikt fabrykom czesci nie dostarczy.


Oczywiscie skoro padla branza transportowa to zarcia do sklepu tez nie dostarcza.
@gorzki99:
A od kiedy to jest obowiązek pokazywać jakieś wyliczenia na krótkich rysunkach informacyjnych?
Zwykła prounijna cenzura polityczna. O pisach można coś podobnego wstawić i nie zdejmą.
@wypok312: Czyli trz twierdzisz ze branza transportowa padnie. To moze wyjasnisz mi jak fabryki ayprodukuja te samochody elektryczne (bo oczywiacie innyxh nie bedzie) jaknikt im czesci nie dostarczy?

Jak bedzie dowozony towar do sklepow itp.

No chyba ze prace nad teleportacja sa juz tak zaawansowane tylko nikt sie nie chwali.

Branza transportowa padnie :DDD a na grafice takie madre spostrzezenie sie znalazlo. Jak jeszcze kilka innych podobnie madrych.

No fajna grafika
@wypok312: Myslisz (znajdz w slowniku znaczenie tego slowa bo jest Ci obce) ze policja ma tyle kultury ze tak grzecznie odpowiada?

Jesli ma to Ciebie do niej nie zatrudnia. Obojetnie jakiej grubej koperty bys nie proponowal)

bo sobie grafikę wstawił z przewidywaniami.


Atencjusz chcacy wywolac strach lub efekt "wow" nic wiecej. To typowa grafika z "paskow grozy". Z rzczywitoscia majaca wspolnego prawie nic ale pelikany lykna to trza fake newsa zapodac.
@gorzki99:

Atencjusz chcacy wywolac strach lub efekt "wow" nic wiecej. To typowa grafika z "paskow grozy". Z rzczywitoscia majaca wspolnego prawie nic ale pelikany lykna to trza fake newsa zapodac.


Nie interesuje mnie to. Nie powinna być usunięta. To jest cenzura polityczna. Każdy ma prawo do wyrażania własnych poglądów.
Nie powinna być usunięta.


@wypok312: A przeczytales caly watek? KONIECZNIE ZE ZROZUMIENIEM.

Jesni nie to przeczytaj jeszcze raz i popros kogos o wytlumaczenie.

Skup sie na:

"

Ja ogolnie to jestem przeciwny cenzurze. Lepiej zeby inni zobaczyli debilny post i sai sobie wyrobili zdanie.


I kto tak napisal.

Wiec czego sie do mnie pultasz i jeszcze jedziesz wulgarymami. Zasob slownictwa za maly zeby sie wyrazac normalnie?
Myslisz (znajdz w slowniku znaczenie tego slowa bo jest Ci obce) ze policja ma tyle kultury ze tak grzecznie odpowiada?

Jesli ma to Ciebie do niej nie zatrudnia. Obojetnie jakiej grubej koperty bys nie proponowal)


Nie wiem co ma do tego policja, natomiast przy aplikowaniu do policji ani bym nie rozmawiał o zasadności stosowania cenzury politycznej, ani nie używał słów niecenzuralnych, bo to nie jest miejsce na politykę. Ale tutaj doraźnie wyraziłem