Wpis z mikrobloga

Jaki trenażer polecicie na początek przygody z kreceniem w domu? Myślałem żeby od razu kupić direct drive i wydać trochę więcej ale nie wiem czy mi się to nie znudzi, w grę wchodzi coś pokroju wahoo kick core #szosa #trenazer #wahoo
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ntesla: nie baw się w półśrodki, ew. poszukaj wypożyczalni w okolicy. Spodoba Ci się to kupisz sobie swojego DD, nie spodoba Ci się to będziesz w plecy tylko okres wypożyczenia i nie będziesz musiał się bujać ze sprzedaż jakiejś rolki. Zresztą jazda na Dd to całkiem inna bajka, w zwykłym jak.cisniesz to opona się w końcu uślizguje, guma śmierdzi, same minusy. Piszę Ci to jako użytkownik najpierw zwykłego trenażera Elite z
@Ntesla: Potwierdzam co napisał korga wyżej. Ja zaczynałem od najwyższej półki rolkowych jak robiły się popularne bo DD były za drogie. Zabawy ze zmianą opony. Uślizgi.
Głośne to jak diabli i przenosi drgania. Nierówne obciążenie w postaci ja to nazwę poszarpanych wykresów jak z erg jadę na DD nam idealne prostokąty na wykresie interwału ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na DD kręciłem interwały submaksymalne o północy i ani
@Ntesla: przerobiłem 5 trenażerów, od rolkowego po topowe modele. Teraz się bawię na Zwift z kickr v5 + kickr climb i to jest jackpot jak dla mnie :) kupuj póki lato i można tanio wyrwać używki na Olx
@Ntesla: wszystko się rozchodzi o to ile watów jesteś w stanie wykręcić i czy zależy Ci np na łatwym przenoszeniu trenażera. Kick Core np nie ma rączki i przenoszenie tego klocka to spory problem, ja mam na to wywalone bo jak wstawię trenażer w październiku to złożę go dopiero na koniec marca.