Wpis z mikrobloga

#kalistenika #streetworkout #mikrokoksy #pokazforme
Trochę wróciłem do kręcenia swojego #!$%@? na drążkach xD wiem, że nikt nie pytał i to ja dzwonię, ale zamierzam wrzucać takie 'kompilacje' mojego progresu poszczególnych elementów w takiej formie. Więc jeśli są jakieś kontruktywne opinie to zapraszam xD jeśli nie to też zapraszam xD
Wyprzedzam komentarze i sam wrzucam:
Gejjjjjj xD
Maupa buja się na drążkach, harambe xD
#!$%@? jakie chude nóżki xD
Bezużyteczne jak koszulka dla kalistenika xD
Jazon - #kalistenika #streetworkout #mikrokoksy #pokazforme 
Trochę wróciłem do kręc...
  • 14
@Traczex: no tu jest jak jest, w muscle upie to tak ze 20% eksplozywność i 80% ogarnięcie techniki. Kiedyś Thenx miał fajny filmik z treningiem pod muscle upa, ale albo go usunął, albo nie mogłem znaleźć xD z drobną modyfikacją polecałem go wielu osobom. Eksplozywne podciąganie z obciążeniem robi robotę. Mój brat jak zaczynał trenować to szybko na ciężar weszliśmy i muscle upa zrobił na następnym treningu po pierwszej lekcji MU
@Jazon: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A ja się mecze dalej z tym #!$%@? na łańcuchu, ale nie idzie już i nie wiem jak ułożyć plan/jaka metodę mam wykorzystać, jak zwykła liniówka z tygodnia na tydzień już nie idzie
@Bartekgkw: diaboł kusi, ale trzymam się elementów xD muszę się w końcu skupić na czymś jednym, bo wszystko na raz to dobrze nic nie idzie xD tęsknię trochę za tym #!$%@?, no i za tym jak się dużo lepiej forma prezentuje xD