Wpis z mikrobloga

@gharman: @EkspertPKO prosze o pomoc bo to powinien byc standard cos takiego sprawdzic a godzine klikam i nic sie nie da. wykresy sa beznadziejne bo nie da sie rowno odstepow ustawic i nie mam pewnosci czy dobrze wyklikalem
@gharman: w serwisie iPKO możesz wyszukiwać historię operacji w okresach 24-miesięcznych. Historię udostępniamy do 10 lat wstecz. W celu uzyskania informacji o aplikacji supermakler, zapraszamy do kontaktu z Biurem Maklerskim. Kontakt z nimi jest możliwy w dni robocze w godzinach 8.00-17.00 pod numerami telefonów 801 304 403 i (81) 535 63 63 lub przez zakładkę kontakt na stronie bm.pkobp.pl/o-nas/kontakt/.
@EkspertPKO: problem polega ze moge wyszukac historie, a potem najwyzej pdf sciagnac. jak ja mam zrobic sobie zestawienie np 6 lat? czy nie powinno byc mozliwosc sciagniecia excela jak czlowiek ze wszystkim? albo juz niech bedzie podzielone na 24 miesiace ale excel, przeciez nie bede z pdf kopiowac
@gharman: w serwisie iPKO możesz wyszukiwać historię operacji w okresach 24-miesięcznych. Historię udostępniamy do 10 lat wstecz. W celu uzyskania informacji o aplikacji supermakler, zapraszamy do kontaktu z Biurem Maklerskim.

Kontakt z nimi jest możliwy w dni robocze w godzinach 8.00-17.00 pod numerami telefonów 801 304 403 i (81) 535 63 63 lub przez zakładkę kontakt na stronie bm.pkobp.pl/o-nas/kontakt/.
@gharman: gdy wyszukasz operacje, które Cię interesują, pod tabelką możesz pobrać zestawienie.
Wystarczy, że klikniesz "Pobierz zestawienie" a następnie wybierzesz format pliku: PDF, XLS, SML, CSV lub HTML.